امین ساکی:
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۹:۱۹ :: ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
«حرف تازه» نخستین برنامه تلویزیونی اینترنتی در لرستان است

نویسنده، تهیه کننده و مجری برنامه اینترنتی حرف تازه، از ضبط نخستین قسمت این برنامه در هفته آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، امین ساکی نویسنده، تهیه کننده و مجری نخستین برنامه تلویزیونی اینترنتی در لرستان، گفت: حرف تازه در مرحله پیش تولید است و از هفته آینده، ضبط قسمت های مختلف آن با حضور مدیران، هنرمندان، ورزشکاران، سیاسیون، اقتصاددانان، روزنامه نگاران و دیگر چهره های نامدار لرستان آغاز خواهد شد.

ساکی، افزود: در برنامه حرف تازه، سعی داریم تا با نگاهی نو، اقدامات انجام نشده، در حال اجرا و انجام شده در لرستان را به بحث بگذاریم و با ساختار اجرایی متفاوت با تلویزیون، به شیوه ای نوین با مخاطبان ارتباط برقرار کنیم.

تهیه کننده حرف تازه، تصریح کرد: مردم به دنبال شنیدن حرف های تازه و امید بخش هستند، مخاطب ایرانی و لرستانی کنجکاو است، می خواهد بداند پشت پرده برخی اتفاقات و رویدادها و تصمیمات چیست، علاقه مند است تا گلایه هایش در جایی مطرح شود و پاسخی درخور توجه دریافت کند، از شنیدن گزارش عملکردها خسته شده، می خواهد هر آنچه می شنود برایش قابل درک و قابل لمس باشد، از این رو ما برآنیم تا در برنامه حرف تازه، چنین شرایطی را برای مخاطب خاص و عام ایجاد کنیم.

این هنرمند باسابقه، تاکید کرد: ساختار این برنامه اگر چه با تلویزیون متفاوت است اما، به هنجارها و ناهنجاری های رسانه‌ای پایبند است و از آن عبور نخواهد کرد. حرف تازه یک برنامه چالشی اما مودب است که سعی دارد در عین روشنگری، حاشیه ای در سطح استان ایجاد نکند، اگرچه پیش بینی ما این است که برخی موارد مطروحه از سوی میهمانان شاید حواشی در پی داشته باشد اما بی شک نظر میهمانان برنامه خواهد بود و الزاما نظر برنامه سازان نیست.

چهره های سرشناس لرستان به برنامه حرف تازه دعوت خواهند شد

وی، ادامه داد: استاندار لرستان، معاونین استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی، هنرمندان، ورزشکاران، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، اقتصاددانان، روزنامه نگاران، سیاسیون سرشناس هر حزب و گروه سیاسی دارای مجوز، مخترعین و تمامی چهره های سرشناس لرستان به این برنامه دعوت خواهند شد تا با ادبیاتی صمیمانه، به پرسش های مردم پاسخ دهند و از ناگفته های خود بگویند.

مردم، مسوولین و چهره های نامدار لرستان از حرف تازه حمایت کنند

تهیه کننده حرف تازه، گفت: عوامل تولید، کوروش شاملو، مجید جهانی، گلناز کمالوند، هادی سعادتی، امین مرادی، بهزاد سماواتی، فرشید لشکرآرا و فیروز آزادی هستند که امیدواریم حمایت مردم، مسوولین و چهره های نامدار لرستان، موجبات رونق این برنامه را فراهم آورد و خروجی آن برای آحاد جامعه مثمر ثمر باشد.

ویژه برنامه حرف تازه در نوروز ۹۸ تهیه و منتشر خواهد شد

امین ساکی، افزود: این برنامه هر هفته از طریق سامانه محترم آپارات میهمان مخاطبان خواهد بود و سعی داریم در نوروز ۹۸، در قالب یک ویژه برنامه، دورهمی رسانه ای با چهره های سرشناس استان داشته باشم.

پاسخی بگذارید