پیشنهاد شاپورخواست:
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۷:۵۳ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
میراث فرهنگی لرستان وب‌سایت خود را به‌روزرسانی کند

در حالی که از 14 مرداد ماه سال 1398، سازمان میراث فرهنگی، به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تغییر ساختار داده اما، اداره کل میراث فرهنگی لرستان هنوز وب‌سایت خود را به‌روزرسانی نکرده و هم‌چنان با نام و نشان «سازمان» فعالیت می‌کند.

به گزارش شاپورخواست، در حالی که از ۱۴ مرداد ماه سال ۱۳۹۸، سازمان میراث فرهنگی، به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تغییر ساختار داده اما، اداره کل میراث فرهنگی لرستان هنوز وب‌سایت خود را به‌روزرسانی نکرده و هم‌چنان با نام و نشان «سازمان» فعالیت می‌کند.

این در حالی است که پس از گذشت نزدیک به یک‌سال از تغییر ساختار این سازمان و تبدیل به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بهتر است سید امین قاسمی به جهت ارتباط اداره کل میراث فرهنگی لرستان با گردشگران و علاقه‌مندان به مواریث فرهنگی، تاریخی، گردشگری و صنایع دستی، دستور تغییر عنوان وب‌سایت این مجموعه را به قید فوریت صادر کند.

گفتنی است تغییرات مورد نظر در وب‌سایت سایر ادارات کل میراث فرهنگی استان‌های کشور از جمله اصفهان لحاظ شده، که لازم است اداره کل میراث فرهنگی لرستان نیز این اقدام مشابه را معمول دارد.

شاپورخواست آماده همکاری فنی با میراث فرهنگی لرستان است

تحریریه شاپورخواست آماده است تا با بهره‌گیری از دانش فنی تهیه و نگهداری وب‌سایت، تغییرات قانونی را در بستر پورتال خبری اداره کل میراث فرهنگی لرستان ایجاد کند.

نتایج آزمایش‌های کاوش غار کلدر خرم‌آباد در بی‌خبری میراث فرهنگی لرستان مشخص شده است
خانه تاریخی شعبان‌زاده خرم‌آباد، صددرصد تخریب شد + فیلم

پاسخی بگذارید