مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۷:۲۳ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
طرح امام محله در ۲۹ محله استان لرستان اجرا شده است

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، گفت: طرح امام محله در ۲۹ محله استان لرستان در حال اجرا است و هم‌اکنون 150 امام روستا در روستاهای استان در حال فعالیت هستند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، حجت‌الاسلام سعید مهدوی‎امین مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در نشست خبری با اصحاب رسانه، گفت: طرح امام محله در ۲۹ محله استان لرستان در حال اجرا است.

وی، تصریح کرد: رسالت سازمان تبلیغات اسلامی، تبلیغ اسلام‌ ناب با بهره‌گیری از ابزارهای مختلف است، لذا طرح امام محله و امام روستا می‌تواند یکی از ابزارهای تبلیغی این سازمان باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، ادامه داد: مبلغ فقط مختص به روحانیت نیست و یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های تبلیغات اسلامی لرستان، مردمی کردن تبلیغات است، لذا آحاد مختلف جامعه، خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز جزو جامعه تبلیغی محسوب می‌شوند.

مهدوی‌امین، تاکید کرد: فضای تبلیغی کشور نیازمند ساماندهی است، چراکه موازی‌کاری در فعالیت‌های فرهنگی مشهود است.

طرح امام محله در روستاهای لرستان نیز در حال انجام است

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، گفت: امام محله مکلف است تا ظرفیت‌های محله مورد نظر را شناسایی کرده تا از آن ظرفیت‌ها در مسیر تبلیغات اسلامی استفاده شود، لذا در حال حاضر، این مهم در ۱۵۰ روستای استان نیز در حال انجام است و در کنار آن، فعالیت سایر روحانیان روستاها تقسیم بندی شده تا اثرگذاری فعالیت‌ها بیشتر شود.

پاسخی بگذارید