یک منبع آگاه در گفت‌وگو با موج:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۶:۲۱ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
دوربین هتل محل اقامت قاضی غلامرضا منصوری تصویری ضبط نکرده‌ است

یک منبع مطلع مدعی شد که دوربین‌های مداربسته هتل محل اقامت غلامرضا منصوری در رومانی، پیش از وقوع حادثه، خاموش شده و تصویری ثبت نکرده است.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست به نقل از موج، این منبع آگاه در خصوص نحوه مرگ قاضی سابق غلامرضا منصوری تصریح کرد: طبق اعلام مقامات پلیس رومانی، دوربین‌های مداربسته هتل DUKE پیش از حادثه خاموش شده است.

این فرد که نخواست نامش فاش شود، ادامه داد: بر اساس اطلاعات دریافتی، دوربین‌های مداربسته هتل پیش از وقوع حادثه به صورت عمدی خاموش شده تا تصویری از واقعه ثبت و ضبط نشود.

وی افزود: غلامرضا منصوری به دلیل ابتلا به سرطان دستگاه گوارش، ویزای درمانی ۲ ساله دریافت کرده و ۸ ماه قبل از کشور خارج شده بود.

او، تاکید کرد: دادستان رومانی از قاضی منصوری خواسته بود که اگر تمایل دارد درخواست پناهندگی خود را تحویل مقامات رومانی دهد اما وی با این پیشنهاد مخالفت کرده و گفته بود که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پایبند است.

پیکر غلامرضا منصوری پس از طی تشریفات قانونی به ایران فرستاده می‌شود

این منبع آگاه، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده تا پیکر غلامرضا منصوری، پس از کالبدشکافی و طی مراحل قانونی در کشور رومانی، به ایران بازگردانده شود.

گفتنی است، غلامرضا منصوری قاضی سابق قوه قضائیه ایران و از متهمان پرونده اکبر طبری که به دستور دادستان بخارست، ممنوع‌الخروج از کشور رومانی بود، ۳۰ خرداد ماه سال جاری به طور مشکوکی در هتل محل اقامتش جان باخت.

فیلم صحنه مرگ قاضی غلامرضا منصوری در رومانی

پاسخی بگذارید