یک منبع آگاه در گفت‌وگو با شاپورخواست:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۴:۳۶ :: ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
هنوز در خصوص معدن شن و ماسه برخوردار دلفان تصمیم‌گیری نشده است

یک منبع آگاه به شاپورخواست گفت که هنوز در مورد فعالیت معدن شن و ماسه برخوردار دلفان تصمیم‌گیری نهایی نشده و هرگونه گمانه‌زنی در خصوص فعالیت یا عدم فعالیت این مجموعه، کذب است.

یک منبه آگاه به خبرنگار پایگاه خبری شاپورخواست، گفت: هنوز در خصوص معدن شن و ماسه برخوردار دلفان تصمیم‌گیری نهایی نشده است.

وی، تصریح کرد: مطالبی که در خصوص فعالیت یا عدم فعالیت معدن شن و ماسه برخوردار دلفان عنوان می‌شود گمانه‌زنی است و با تصمیمات شورای تامین لرستان مغایرت دارد.

او، افزود: گروهی به نمایندگی از استانداری لرستان و دستگاه‌های مرتبط به منطقه اعزام شدند و مقرر گردید تا نظرات کارشناسی در خصوص فعالیت این معدن را ارائه دهند که انشاالله طی روزهای آینده در این خصوص نظر نهایی اعلام خواهد شد، لذا لازم است تا از هرگونه گمانه‌زنی خودداری شود.

این در حالی است که از یک‌سو، بهره‌بردار معدن شن و ماسه برخوردار دلفان، تمامی مجوزات قانونی لازم بهره‌برداری از معدن خاوه را در سنوات گذشته اخذ کرده و فعالیت آن بر اساس مقررات و رعایت مسافت قانونی صورت گرفته و می‌گیرد، از سوی دیگر مردم محلی بر این عقیده‌اند که فعالیت این معدن، مشکلات عدیده‌ای برای منطقه به‌وجود آورده است.

تصمیم‌گیری در خصوص معدن شن و ماسه برخوردار دلفان با شورای تامین استان است

حالل باید ماند و دید، شورای تامین امنیت لرستان، تصمیم به ادامه فعالیت معدن شن و ماسه برخوردار دلفان می‌گیرد، یا از فعالیت آن جلوگیری می‌کند.

پاسخی بگذارید