شاپورخواست گزارش می‌دهد:
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۲۲:۲۷ :: ۱۳۹۹/۰۳/۲۲
جزئیات سفر مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به لرستان اعلام شد

دقایقی پیش، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران وارد بروجرد شد و مورد استقبال رسمی مدیران استانی و شهرستانی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران وارد لرستان شد و مورد استقبال رسمی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، صالحی‌نیا در بدو ورود به لرستان، به شهرستان بروجرد سفر کرد تا صبح فردا، در آئین کلنگ‌زنی یک مجتمع صنعتی بزرگ در شهرک صنعتی شماره ۲ این شهرستان شرکت کند.

سفر مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به لرستان، ۲ روز است

این در حالی است که سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به استان لرستان، ۲ روزه است.

صالحی‌نیا، از شهرکهای صنعتی بروجرد و خرم‌آباد بازدید می‌کند

کلنگ‌زنی مجتمع فروسیلیس «شرکت پتروپالایش هدف» شهرک صنعتی شماره ۲ بروجرد، بازدید از شهرک صنعتی شماره یک بروجرد و بازدید از شهرک صنعتی شماره ۲ خرم‌آباد، از جمله برنامه‌های سفر معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به لرستان است.

گفتنی است، بررسی میدانی مسائل و مشکلات پیش‌رو، و تصمیم‌گیری در خصوص رفع برخی موانع شهرکها و نواحی صنعتی لرستان، از جمله اهداف سفر مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، به این استان است.

چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد افتتاح شد

پاسخی بگذارید