خبر فوری؛
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۱۷:۴۲ :: ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
یک کارگر در آتش‌سوزی پالایشگاه تهران جان خود را از دست داد

مدیر روابط عمومی پالایشگاه شهید تندگویان تهران گفت: نشت و اشتعال سریع بنزین در یکی از واحدهای پالایشگاه تهران، موجب مرگ یک کارگر بخش بهره‌برداری شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، مدیر روابط عمومی پالایشگاه شهید تندگویان تهران گفت: نشت و اشتعال سریع بنزین در یکی از واحدهای پالایشگاه تهران، موجب مرگ یک کارگر بخش بهره‌برداری شد.

حمیدرضا جعفری ادامه داد: حادثه نشت بنزین و شعله ور شدن آن ساعت ١٢ و ۵٠ دقیقه رخ داد که در اثر آن یکی از کارگران بخش بهره برداری پالایشگاه تهران کشته و یک نفر نیز مصدوم شد.

وی با بیان اینکه حال کارگر مصدوم خوب است، خاطرنشان کرد: نشت بنزین و ترکیب آن با اکسیژن محیط موجب اشتعال سریع و غافلگیری کارگران خط تولید پالایشگاه شد.

جعفری ادامه داد: تمام امکانات مهار آتش و آتشنشان های پالایشگاه از لحظات اولیه حادثه در محل حضور داشتند و در حال حاضر نیز منطقه حادثه دیده کاملا تحت کنترل نیروهای آتش نشان است.

پالایشگاه تهران در مدار قرار گرفت

وی با بیان اینکه مشکل نشت بنزین سریعا توسط کارشناسان بخش فنی پالایشگاه رفع شده است، گفت: هم اکنون تمامی بخش های پالایشگاه در مدار تولید قرار دارند.

شرکت پالایش نفت تهران ظرفیت پالایش ۲۳۵ هزار بشکه در روز دارد؛ این پالایشگاه سال ۱۳۴۷ تأسیس شده و اینک با دو پالایشگاه جنوبی و شمالی فعالیت می‌کند.

پاسخی بگذارید