شهردار خرم آباد در گفت‌وگو با شاپورخواست:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲۱:۴۵ :: ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
متصدی سردخانه بهشت رضا خرم آباد متوجه جابجایی جسد شد

شهردار خرم آباد در گفت‌وگوی اختصاصی با شاپورخواست، اظهار داشت: متصدی سردخانه آرامستان بهشت رضا (ع) متوجه جابجایی متوفی در داخل یخچال نگهداری جسد شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمد شریفی مقدم، گفت: متصدی سردخانه بهشت رضا خرم آباد متوجه جابجایی جسد در یخچال شد.

شهردار خرم آباد تصریح کرد: طبق قانون، آرامستان‌ شهرداری موظف است تا هرگونه جسد را تحویل بگیرد، حال اینکه جسد از سوی خانواده متوفی تحویل داده شود یا جسد تحویلی از میان اجساد بلاصاحب باشد.

شریفی مقدم ادامه داد: پس از آن، چنانچه جسد تحویلی بلاصاحب باشد، شهرداری مکلف است تا از مرجع قضایی کسب تکلیف کند و چنانچه خانواده متوفی به شهرداری یا سازمان آرامستان مراجعه کند، وظیفه داریم تا در هماهنگی با پزشکی قانونی، اقدامات جاریه کفن و دفن را انجام دهیم.

وی، افزود: در خصوص زنده شدن زن لرستانی نیز، طبق گزارشات دریافتی از سازمان آرامستان شهرداری خرم آباد، شب گذشته، خانواده زن ۴۲ ساله با یقین ظاهری از مرگ وی، پیکر بی جانش را تحویل سردخانه بهشت رضا خرم آباد داده‌اند که بر اساس قانون، عوامل آرامستان اقدام به پذیرش متوفی کرده‌اند.

محمد شریفی مقدم، تاکید کرد: صبح امروز، پس از حضور خانواده زن ۴۲ ساله، متصدی سردخانه بهشت رضا خرم آباد متوجه جابجایی جسد در درون یخچال نگهداری می‌شود، به طوری که زنده شدن زن خرم آبادی محتمل می‌گردد.

متصدی سردخانه بهشت رضا خرم آباد، متوجه جابجایی جسد شد

او، ادامه داد: به گفته متصدی بهشت رضا خرم آباد و گزارشات واصله، زن ۴۲ ساله، به روی یکی از شانه‌ها چرخیده که نشان از وجود علائم حیاتی وی پس از قرار گرفتن در سردخانه جسد داشته است.

وی، اظهار داشت: بلافاصله، موضوع به عوامل اورژانس ۱۱۵ گزارش می‌شود و پیکر نیمه جان زن ۴۲ خرم آبادی به بیمارستان شهید مدنی منتقل می‌شود که با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شده که او در حال حاضر دارای علائم حیاتی است اما، در حالت کما به سر می‌برد.

شهردار خرم آباد، گفت: ضمن آرزوی شفای عاجل برای ایشان، امیدواریم با عنایت خداوند متعال و اقدامات پزشکی لازم، و به حرمت ماه مبارک رمضان، این بانوی لرستانی همچنان به حیات خود ادامه دهد.

ماجرای زنده شدن زن خرم آبادی در سردخانه بهشت رضا (ع)
ابعاد تازه‌ای از زنده شدن زن لرستانی در سردخانه بهشت رضا خرم آباد

پاسخی بگذارید