در گفت‌وگو با شاپورخواست روشن شد؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲۰:۳۰ :: ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
ابعاد تازه‌ای از زنده شدن زن لرستانی در سردخانه بهشت رضا خرم آباد

رئیس سازمان نظام پزشکی خرم آباد در گفت‌وگوی اختصاصی با شاپورخواست، جزئیات تازه‌ای از زنده شدن بانوی 42 ساله لرستانی در سردخانه آرامستان بهشت رضا (ع)، تبیین کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، علاءالدین شیخی رئیس سازمان نظام پزشکی خرم آباد، در رابطه با ماجرای زنده شدن زن لرستانی، گفت: خانوده این بانوی ۴۲ ساله، بدون اخذ مجوزات قانونی، نسبت به انتقال پیکر بی‌جان وی به سردخانه بهشت رضا خرم آباد، اقدام کرده‌اند.

وی، تصریح کرد: شب گذشته، به باور اعضای خانواده، این زن ۴۲ ساله اهل یکی از بخش‌های شهرستان خرم آباد جان خود را از دست می‌دهد که بلافاصله، بدون مراجعه به بیمارستان و مراکز درمانی، پیکر وی را تحویل عوامل آرامستان بهشت رضا (ع) «سردخانه» می‌دهند.

رئیس سازمان نظام پزشکی خرم آباد در پاسخ به این پرسش خبرنگار شاپورخواست مبنی بر اینکه چگونه ممکن است بدون داشتن مجوزات لازم، سردخانه آرامستان بهشت رضا خرم آباد اقدام به تحویل جسد کنند، تبیین کرد: بی‌شک تحویل جسد متوفی به آرامستان‌ها تابع شرایطی است که در پرونده زنده شدن زن لرستانی، یقیناً باید به قانون رجوع کرد.

دکتر شیخی، ادامه داد: صبح امروز و هنگامی که عوامل پزشکی قانونی جهت معاینه جسد و صدور گواهی فوت به سردخانه بهشت رضا خرم آباد مراجعه می‌کنند، متوجه وجود علائم حیاتی بر پیکر بانوی ۴۲ ساله می‌شوند که بلافاصله در هماهنگی با اورژانس ۱۱۵، پیکر نیم جان را به بیمارستان شهید مدنی این شهر منتقل می‌کنند.

رئیس سازمان نظام پزشکی خرم آباد، افزود: این در حالی است که همکاران ما در بیمارستان قلب شهید مدنی نیز با اقدامات به‌هنگام تخصصی، زن ۴۲ ساله را احیا کرده و به دلیل اینکه در وضعیت کما به سر می‌برده، وی را به بخش مراقبت‌های ویژه انتقال داده‌اند.

وی، تاکید کرد: هم‌اکنون، این بیمار که متولد سال ۱۳۵۹ است در حالت کما به سر می‌برد و امیدواریم که با عنایت خداوند متعال و تلاش کادر درمانی، زندگی دوباره خود را از سر گیرد.

ماجرای زنده شدن زن خرم آبادی در سردخانه بهشت رضا (ع)
زنده شدن زن لرستانی

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. امیر

    کسیکه سکته میکنه میمیره حداقل یک شبانه روز تا۲۴ساعت نبایدخاک بشه چون احتمال زنده شدنش خیلی زیاده،اینم ازاون آدمهایکه هنوز نمرده واحتمال زنده شدنش زیاده انشااله ب حق این ماه عزیز دوباره ب زندگی برگرده