خبر فوری؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۴:۰۳ :: ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
ماجرای شلیک ناو جماران به ناوچه کنارک/ منابع رسمی اعلام نظر نکرده‌اند

اگرچه از ساعاتی پیش، برخی منابع خبری از شلیک سهوی ناو جماران به سمت ناوچه کنارک خبر دادند اما، منابع رسمی تاکنون واکنشی به انتشار این خبر نشان نداده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، از ساعاتی پیش، برخی منابع خبری داخلی و خارجی از شلیک ناو جماران به ناوچه کنارک خبر دادند اما، تاکنون منابع رسمی هیچ واکنشی به انتشار این خبر نشان نداده‌اند.

خبرگزاری آناتولی با اشاره به خبر شلیک ناو جماران به ناوچه کنارک، گزارش داد: این ناوچه هدف موشکی قرار گرفته که به اشتباه از سوی ناو جماران متعلق به ارتش ایران شلیک شده بود.

در همین رابطه، مهدی بختیاری، خبرنگار و مدیر سیاسی خبرنگاری تسنیم نیز در توییتر خود نوشت: «طبق آنچه گفته می شود گویا شلیک موشک کروز توسط ناو جماران بوده که اشتباهی به یکی از شناورهای لجستیک (کنارک) برخورد کرده است».

خبرنگار روزنامه جوان: تعداد شهدای حادثه بیش از ۴۰ نفر است

حمید حاجی‌پور خبرنگار روزنامه جوان نیز در توییتر خود نوشت: «بیمارستان چابهار محل اعزام زخمی‌های حادثه بوده و برابر اعلام منابع، تعداد کشته شدگان حادثه به بیش از ۴۰ نفر رسیده که پیکر ۲۲ نفر از پرسنل تاکنون پیدا شده است».

شلیک ناو جماران به ناوچه کنارک در منطقه جاسک صورت گرفته است

برخی منابع خبری هرمزگان نیز اعلام کردند که ناو جماران در منطقه جاسک و به وسیله موشک دریا به دریا، ناوچه کنارک را سهواً مورد هدف قرار داده است.

شاپورخواست خبر شلیک ناو جماران به ناوچه کنارک را به طور مستقل تایید یا رد نمی‌کند.

پاسخی بگذارید