از سوی رئیس حوزه هنری استان؛
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۲:۱۹ :: ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
جزئیات برگزاری جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت در لرستان اعلام شد

رئیس حوزه هنری لرستان، گفت: هدف از برگزاری جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت، انعکاس فعالیت شبانه روزی کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا و ثبت خدمات آنان در تاریخ است.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمد کرم الهی، گفت: جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت در لرستان برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری لرستان، تصریح کرد: این جشنواره سراسری با مشارکت استانداری لرستان، دانشگاه علوم پزشکی استان و شهرداری خرم آباد برگزار خواهد شد.

وی، هدف از برگزاری این جشنواره را، انعکاس فعالیت شبانه روزی کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا و ثبت خدمات آنان در تاریخ دانست و افزود: بی شک تلاش، پشتکار، فداکاری و ایستادگی مدافعان حریم سلامت کشور در مقابله با این بیماری و  حفظ جان عموم مردم به‌ویژه بیماران مبتلا ستودنی و قابل تقدیر است، لذا امیدواریم که برگزاری جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت بتواند جلوه هایی از تلاش و مجاهدت‌های کادر درمانی را ثبت کرده و در تاریخ ماندگار کند.

کرم الهی ادامه داد: در این جشنواره حضور برای علاقمندان به عکاسی در  دو بخش حرفه ای و آماتور «عکاسی موبایل، مختص کادر پزشکی و درمانی» در نظر گرفته شده است، لذا شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در بخش های اعلامی به دبیرخانه جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت ارسال کنند.

مهلت ار سال آثار به جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت، تا ۳۰ خرداد

رئیس حوزه هنری لرستان؛ گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره سراسری عکس مدافعان سلامت حوزه هنری، تا ۳۰ خرداد سال جاری است و آثار ارسالی تا ۱۵ تیرماه ۹۹ داوری، و اسامی برگزیدگان اعلام خواهد شد.

جشنواره مدافعان سلامت حوزه هنری لرستان

گفتنی است، علاقه‌مندان لازم است تا آثار خود را به شماره واتس‌آپ ۰۹۱۶۶۹۸۵۱۲۳ ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.artlorestan.ir مراجعه، به ایمیل artlorestan@gmail.com پیام ارسال کرده و یا به آدرس لرستان، خرم‌آباد، میدان امام خمینی(ره)، ساحلی دکتر حسابی، نبش آرش ۶، حوزه هنری  ‌لرستان، کدپستی: ۳۹۷۷۷_ ۶۸۱۴۶، مراجعه کنند.

پاسخی بگذارید