به دستور رئیس جمهور؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۱:۵۵ :: ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
ساعت کار ادارات در تمامی استانها تغییر کرد

رئیس جمهور، گفت: ساعت کار ادارات در تهران و تمامی استانها از روز 23 فروردین 99، تغییر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، حجت الاسلام حسن روحانی، گفت: از روز ۲۳ فروردین ۹۹، ساعات کار ادارات در تمامی استانها از جمله تهران، ۷ صبح تا ۲ بعدازظهر خواهد بود.

رئیس جمهور که در ستاد ملی مقابله با کرونا سخن می‌گفت، ادامه داد: این تغییر ساعت کار ادارات تا ماه رمضان هم ادامه خواهد داشت، چراکه برگزاری نماز جماعت و صرف نهار به حالت تعلیق درآمده است.

روحانی اظهار کرد: تمام کالا‌هایی که ضروری بوده که جابه جا شود، بدون هیچ خللی به خوبی انجام گرفته است و حتی اعلام شد یک درصد کمتر از گذشته نبوده است. در ماه اسفند و فرودین که مشکل کرونا داشتیم در بخش حمل و نقل هیچ فردی نه اخراج و نه تعدیل شده است.

رئیس جمهور تصریح کرد: اتوبوس، قطار، هواپیما و … فعالیت خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌دهند؛ بین استان تهران و کرج تردد‌ها مشخص شده، خودرو‌های شخصی در داخل استان‌ها آزاد بوده و در حال حاضر هم هست، اما میان استان به استان که تردد خودرو‌ها ممنوع بوده و تا ۳۰ فروردین ممنوع است.

روحانی ادامه داد: در بخش کارشناسی دانشگاه و آموزش و پرورش مقرر شد که تا ٣٠ فروردین فعالیت آموزشی در مدارس تعطیل باشد. این اختیار را به استان‌ها دادیم که در مناطقی که مشکلی ندارد مثل بوشهر و هرمزگان، آموزش و پرورش در استا‌های سفید کار خود را آغاز کند.

او افزود: شیوه کار ویروس کرونا برای ما صد در صد روشن نیست و وزارت بهداشت هم نمی‌تواند این مسئله را پاسخ دهد لذا تا پایان فرودین، تمامی اماکن مقدسه و زیارتگاه‌ها نیز تعطیل خواهد بود.

ساعت کار ادارات در تمامی استانها، ۷ صبح تا ۱۴

گفتنی است با این دستور رئیس جمهور، از ۲۳ فروردین ۹۹، ساعت کار ادارات تمامی استانها از ۷ تا ۱۴ خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. نازنین

    سلام ساعت کاری ادارات دولتی در شیراز که همین بوده پس فرقی نکرده فقط برای بعضی از شهرها مثل تهران خوبه که پنجشنبه ها هم تعطیل هستن و ساعت اداری کم میشه براشون