محمد کرم الهی:
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۷:۵۴ :: ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
حوزه هنری لرستان «جشنواره ادبی بوی بهار می‌رسد» را برگزار می‌کند

رئیس حوزه هنری لرستان، از برگزاری جشنواره ادبی «بوی بهار می‌رسد» در این استان، به منظور پاسداشت خدمات مدافعان سلامت و تقویت روحیه پیشگیری از بیماری کرونا و مقابله با آن در میان اقشار مختلف جامعه با رویکرد فرهنگی و هنری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمد کرم الهی، گفت: به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری لرستان، جشنواره ادبی بوی بهار می رسد برگزار می شود.

رئیس حوزه هنری لرستان هدف از برگزاری جشنواره ادبی بوی بهار می‌رسد را پاسداشت تلاش ها و زحمات مدافعان سلامت و تقویت روحیه در مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا در بین اقشار مختلف با رویکرد فرهنگی هنری ذکر کرد. وی تصریح کرد: این جشنواره در دو بخش شعر و داستان شامل «شعر فارسی، شعر بومی، شعر طنز فارسی و شعر طنز بومی» و «داستان کوتاه، داستانک» برگزار می شود.

وی؛ همراهی و همدلی مردم تا شکست کامل بیماری کرونا، تقدیر از پاسداران تندرستی مردم به ویژه پرستاران و پزشکان، تقبیح سودجویان و سوداگران جان مردم از جمله محتکران و گران فروشان مایحتاج بهداشتی و تغذیه، تجلیل از جوانمردی، دست گیری و یاریگری های اقشار مختلف مردم نسبت به هموطنان خود را از موضوعات و محورهای جشنواره ذکر کرد.

آخرین مهلت شرکت در جشنواره ادبی بوی بهار می‌رسد تا پایان اردیبهشت ماه

رئیس حوزه هنری لرستان، تصریح کرد: آخرین مهلت شرکت در جشنواره را ۳۱ اردیبهشت‌ ماه سال جاری است.

محمد کرم الهی، گفت: علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند تا تاریخ اعلام شده، آثار ادبی خود را به نشانی اینترنتی Afarineshadabi@yahoo.com ارسال کنند.

پاسخی بگذارید