از سوی استاندار؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۶:۵۴ :: ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
جزئیات تعطیلی ادارات لرستان تا ۱۵ فروردین اعلام شد

استاندار لرستان از تعطیلی تمامی ادارات این استان «به استثنای دستگاه‌های خدمت‌رسان» تا 15 فروردین ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، سید موسی خادمی در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد استانی مقابله با کرونا، گفت: تعطیلی ادارات لرستان تا ۱۵ فروردین ادامه دارد.

استاندار لرستان، تصریح کرد: تعطیلی ادارات لرستان، شامل اداراتی که از ظرفیت ۲۵ درصدی نیروهای خود استفاده می‌کردند نیز می‌شود و تنها دستگاه‌های خدمات‌رسان مانند اورژانس، مراکز درمانی، آتشنشانی و … به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

تعطیلی ادارات لرستان شامل بانکهای دولتی و خصوصی نیز می‌شود

وی ادامه داد: تمامی بانک‌های دولتی و خصوصی لرستان نیز تا ۱۵ فروردین ماه ۹۹ تعطیل هستند اما با نظر رئیس شورای بانکهای استان جهت انجام کارهای ضروری، در هر شهر یک شعبه فعال خواهد بود.

خادمی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت روابط عمومی ادارات و رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی ستاد مقابله با کرونا و ستاد مدیریت بحران لرستان استان استفاده کرد، افزود: برای حفظ سلامت مردم، کمیته اطلاع‌رسانی این ستاد با همکاری صدا و سیما نسبت به ساخت کلیپ‌های آموزشی، توصیه‌های ستاد و مجموعه فعالیت‌های انجام شده اقدام کند.

استاندار لرستان تاکید کرد: لازم است تا به منظور استفاده از ظرفیت روابط عمومی ادارات، کمیته خبری جهت پوشش اخبار و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست صدا و سیما و کمیته خبری ستاد استانی مقابله با کرونا نیز با مدیریت روابط عمومی استانداری تشکیل شود.

احتمال وقوع سیل در لرستان وجود دارد

سید موسی خادمی همچنین به پیش‌بینی اداره کل هواشناسی لرستان نیز اشاره کرد و گفت: طی چند روز آینده شاهد بارش‌های رگباری و احتمال وقوع سیل وجود دارد، لذا دستگاه‌ها باید آمادگی لازم در خصوص مقابله با خطرات احتمالی را داشته باشند.

مردم به هشدارهای بهداشتی و هواشناسی توجه بیشتری کنند

استاندار لرستان از مردم خواست تا به هشدارهای بهداشتی ستاد استانی مقابله با کرونا و هشدارهای اداره کل هواشناسی استان طی روزهای آینده توجه بیشتری کرده و از نزدیک شدن به حاشیه رودخانه ها و قرار گرفتن در معرض مسیل ها پرهیز کنند.

جزئیات تعطیلی ادارات لرستان تا ۱۵ فروردین اعلام شد

پاسخی بگذارید