با خاطیان، برخورد قاطع صورت می‌گیرد؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۳:۰۷ :: ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
استاندار،دستور پیگیری پرونده بیمار کرونایی متوفی در بیمارستان شهدای عشایر را صادر کرد

به دستور استاندار لرستان، پیگیری پرونده بیمار کرونایی متوفی در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد، در دستور کار معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، پس از انتشار گلایه‌نامه فرزند یک بیمار کرونایی متوفی در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد، سید موسی خادمی استاندار لرستان، دستور پیگیری ویژه صادر کرد.

بر اساس این گزارش، استاندار لرستان با صدور دستوری، از مجموعه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خواست تا پرونده بیمار کرونایی متوفی در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد را به صورت ویژه پیگیری کنند.

این در حالی است که پیگیری موضوع تا حصول نتیجه مطلوب، در دستور کار اداره کل امنیتی و انتظامی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان قرار گرفته است.

هنوز از جزئیات پیگیری‌های صورت گرفته خبری در دست نیست اما، خواست عموم مردم، برخورد با خاطیان احتمالی قصور صورت گرفته است.

برخورد با عوامل خاطی بیمارستان شهدای عشایر، خواست عمومی است

گفتنی است، برخورد قاطع با خاطیان احتمالی پرونده بیمار کرونایی متوفی در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد، موضوعی است که مورد توجه عموم مردم به ویژه رسانه ها قرار گرفته است.

تحریریه شاپورخواست، این اقدام به‌هنگام استاندار لرستان را ارج نهاده و از مجموعه استانداری تقاضا دارد تا نتیجه نهایی را از طریق رسانه‌های رسمی به اطلاع عموم مردم شریف استان برساند.

بیشتر بخوانید:

پرونده بیمار کرونایی متوفی در بیمارستان شهدای عشایر، پیگیری شود

پاسخی بگذارید