شهردار خرم آباد در گفت‌وگو با شاپورخواست:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۸:۱۰ :: ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
راه‌های دسترسی به آرامستان‌های خرم آباد مسدود می‌شود

شهردار خرم آباد در گفت‌وگوی اختصاصی با شاپورخواست، جزئیات منع آمد و رفت در آرامستان‌های این شهر را تشریح کرد.

محمد شریفی مقدم در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری شاپورخواست، گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، راه‌های دسترسی به آرامستان‌های خرم آباد در روزهای پنجشنبه هر هفته مسدود می‌شود.

شهردار خرم آباد، تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا در استان لرستان و شهر خرم آباد و به منظور پیشگیری از انتقال این ویروس منحوس، از روز پنجشنبه ۲۲ اسفند ماه ۹۸، راه‌هی دسترسی به آرمستان‌های سطح شهر خرم آباد مسدود خواهد شد.

وی، ادامه داد: آرامستان خضر، آرامستان صالحین، گلزار شهدا، آرامستان فلک الدین و آرامستان سراب یاس خرم آباد، تا ریشه‌کنی کامل ویروس کرونا، شامل این محدودیت هستند.

مردم خرم آباد از زیارت اهل قبور در پنجشنبه آخر سال پرهیز کنند

شریفی مقدم، افزود: پنجشنبه آخر سال و زیارت اهل قبور، یکی از اقدامات پسندیده ایرانیان و مردم شریف لرستان و خرم آباد بوده و هست اما، به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، انشاالله در روز پنجشنبه ۲۸ اسفند ماه ۹۸ نیز، از تردد مردم به آرامستان‌های خرم آباد جلوگیری خواهد شد.

مسدود کردن راه دسترسی آرامستان‌های خرم آباد برای مقابله با کرونا است

وی، تاکید کرد: این محدودیت در راستای تحقق شعار « ما کرونا را شکست می‌دهیم» است که عموم مردم در سطح شهر و در فضای مجازی به یکدیگر وعده می‌دهند، لذا امیدوارم مردم فهیم خرم آباد در اجرای این طرح با عوامل شهرداری خرم آباد تعامل و همکاری لازم را داشته باشند تا هرچه زودتر ریشه‌کنی کرونا ویروس را شاهد باشیم.

بیشتر بخوانید:

برنامه‌های ستاد نوروزی شهرداری خرم آباد لغو شد
۶۵۶۶ مبتلا در کشور/ تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان به ۱۴۴ نفر رسید

پاسخی بگذارید