خبر فوری؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۳:۰۱ :: ۱۳۹۸/۱۲/۱۶
درگذشت علی خلفی معاون قوه قضائیه به دلیل کرونا نبود

رئیس قوه قضائیه در پیامی، درگذشت حجت الاسلام علی خلفی معاون این قوه را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، حجت الاسلام علی خلفی معاون قوه قضائیه پس از یک دوره بیماری، در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

بر اساس این گزارش، علی خلفی نه به دلیل ابتلا به کرونا، بلکه به دلیل نارسایی کبدی درگذشته است.

در همین رابطه برخی منابع خبری، علت فوت وی را ابتلا به ویروس کرونا اعلام کرده بودند که قوه قضائیه این موضوع را تکذیب کرد.

این در حالی است که قوه قضاییه، علت درگذشت علی خلفی را نارسایی کلیوی و کبدی اعلام کرده است.

گفتنی است سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در پیامی، درگذشت حجت الاسلام علی خلفی را تسلیت گفت.

رئیس قوه قضائیه، درگذشت علی خلفی را تسلیت گفت

متن پیام رئیس قوه قضائیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن‌الرحیم‌

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت همکار محترم جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی خلفی معاون قضایی قوه قضاییه که پس از تحمل یک دوره نسبتا طولانی بیماری و نقاهت سرانجام دعوت حق را اجابت نمود موجب  تالم و تاثر شدید اینجانب و همه دوستان و اشنایان ایشان در قوه قضاییه شد.

ان مرحوم که از روحانیون انقلابی ، قضات برجسته ، مدیری لایق و همکار و برادری صادق و وفادار برای اینجانب بود بیش از سی سال از عمر با برکت خویش را در قوه قضاییه و در مناصب مختلف قضایی و مدیریتی گذرانده و منشا خدمات شایسته و ارزشمندی برای نظام و قوه قضاییه بود که این خدمات ذخیره مناسبی برای عالم اخرت ایشان خواهد بود.

اینجانب این مصیبت را به خانواده محترم و معزز و فرزندان مکرم ایشان و تمام بازماندگان و همکاران تسلیت عرض نموده و برای ان مرحوم رحمت و غفران الهی و همنشینی با امیرالمومنین علی(ع) و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

پاسخی بگذارید