شاپورخواست گزارش می‌دهد؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۷:۵۱ :: ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
دفتر تسهیلگری محله علی آباد خرم آباد در مقابله با کرونا فعال است

در پی شیوع ویروس کرونا در لرستان، بسیاری از تشکل‌های مردم نهاد از جمله دفتر تسهیلگری محله علی آباد و شمشیرآباد خرم آباد، به عموم مردم خدمت رسانی می‌کنند.

به گزارش شاپورخواست، به دنبال شیوع ویروس کرونا در برخی نقاط کشور از جمله استان لرستان، دفتر تسهیلگری محله علی آباد خرم آباد نیز همگام با دستگاه‌های خدمت‌رسان، در مقابله با این ویروس خطرناک فعالیت گسترده‌ای را آغاز کرده است.

بر اساس این گزارش، دفتر تسهیلگری محله علی آباد خرم آباد، با همکاری هیات محبین امام حسن مجتبی (ع) و موسسه خیریه باب الحوائج (ع) شمشیرآباد، با نصب پیام‌های هشداری در سطح محله، نسبت به آگاهی رسانی عمومی در مقابله با کرونا اقدام کرده و می‌کنند.

توزیع مایک و دستکش رایگان توسط دفتر تسهیلگری محله علی آباد

توزیع ماسک و دستکش رایگان در سطح محله علی آباد و شمشیرآباد نیز، از جمله اقدامات اعضای دفتر تسهیلگری و توسعه این محله، هیات محبین امام حسن و موسسه خیریه باب الحوائج (ع) است.

معابر محله علی آباد و شمشیرآباد خرم آباد ضدعفونی شد

این در حالی است که از شب گذشته تاکنون، اعضای دفتر تسهیلگری و توسعه محله علی آباد، اقدام به ضدعفونی سطح معابر و فضاهای عمومی محله کرده‌اند.

گفتنی است تاکنون ۹ نفر در لرستان به ویروس کرونا آلوده شده‌اند و ۶۵ نفر نیز در بیمارستان‌های تعیین شده، تحت نظر قرار دارند.

پاسخی بگذارید