شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و جماعات کشور:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۸:۲۴ :: ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
نماز جمعه خرم آباد این هفته برگزار نمی‌شود

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و جماعات کشور در اطلاعیه، از عدم برگزاری نماز جمعه این هفته خرم آباد و برخی شهرهای کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و جماعت کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نماز جمعه خرم آباد این هفته برگزار نمی‌شود.

در این اطلاعیه که در پی آن، از عدم برگزاری نماز جمعه خرم آباد در هفته جاری خبر داده شده، آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع مردم شریف و انقلابی ایران به ویژه مومنان خداجوی و نمازگزار جمعه می‌رساند، پیرو در خواست وزیر محترم بهداشت و درمان و رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا و اهمیت حقوق شهروندان عزیز و مومن ایران اسلامی و ضرورت رعایت آن، باعنایت به نامه مکتوب جناب آقای دکتر نمکی نمازجمعه مورخه ۹۸/۱۲/۹ درمراکز استان‌هایی که ازسوی ستاد اعلام گردیده است و ذیلاً نام آن‌ها می‌آید، برگزار نخواهد شد.

نماز جمعه تهران، قم مقدسه، رشت، مشهدمقدس، تبریز، ارومیه، همدان، اصفهان، ساری، اردبیل، کرج، اهواز، سمنان، زاهدان، شیراز، قزوین، سنندج، کرمانشاه، یاسوج، گرگان، خرم آباد، بندرعباس و یزد برگزار نمی‌شود.

نماز جمعه در استانهای حساس نیز برگزار نخواهد شد

همچنین در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها و شهر‌هایی که حسب اعلام کتبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و استانداران محترم، به طور قطعی نقطه حساس شناسایی شده است نماز جمعه این هفته اقامه نخواهد شد.

بدیهی است نماز جمعه در سایر شهرستان‌ها و مناطقی که با رعایت اصول و مقررات بهداشتی با هماهنگی ستاد استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

فرصت را مغتنم شمرده و در این ایام نورانی و معنوی مراتب سپاس و قدرشناسی خود و ائمه جمعه محترم ایران اسلامی را از مدافعان سلامت ملت -پزشکان، پیراپزشکان، پرستاران تلاشگر و کادر خدماتی و اداری – و مدیران و مسئولان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در این جهاد مقدس، اعلام می‌داریم.

در این شب‌ها و روز‌های عزیز به خصوص اولین شب و روز جمعه ماه نورانی رجب المرجب، بهترین تقدیر‌ها را برای همگان بخصوص ملت بزرگ و صبار و شکور ایران ازدرگاه خداوند علیم و قدیر تمنا می‌کنیم.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور

نماز جمعه خرم آباد برگزار نمی‌شود

پاسخی بگذارید