دادستان کل کشور:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۲:۰۴ :: ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
رد صلاحیت شدن ۶۰ نماینده مجلس مایه شرم است

دادستان کل کشور، گفت: مایه شرم است که با وجود اغماض‌هایی که شورای نگهبان داشته، بیش از ۶۰ نماینده مجلس رد صلاحیت شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س)، اظهار کرد: رد صلاحیت شدن ۶۰ نماینده مجلس مایه شرم است.

وی، تاکید کرد: واقعاً مایه شرم است که بیش از ۶۰ نماینده مردم در مجلس به دلیل عملکردشان توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شوند.

دادستان کل کشور، ادامه داد: مردم با حضور حماسی و انتخاب درست خود می توانند یک مجلس در تراز در انقلاب اسلامی را تشکیل دهد.

وی بیان کرد: دل بستن به غرب جز خسارت ثمره دیگری نخواهد داشت، شما یک مورد موفق نشان بدهید که از مذاکره با آمریکا سود برده باشد. یک کشور نشان دهید که از زمانی که در حلقه آمریکا قرار گرفته در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته باشد.

دادستان کل کشور اضافه کرد: کار عربستان سعودی امروز به جایی رسیده که رییس جمهوری آمریکا، پادشاه این کشور را به عنوان یک گاو شیرده خطاب می کند.

منتظری تاکید کرد: پیشرفت کشور و رفع مشکلات اقتصادی، فرهنگی و غیره در گرو مدیریت جهادی است.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: همانگونه که با مدیریت جهادی ایران در حوزه دفاعی، امنیتی، موشکی و هسته ای به پیشرفت های چشمگیری دست یافته در حوزه های دیگر هم می تواند.

وی تاکید کرد: دولتمردان برای رفع مشکلات اقتصادی با لباس اتو کشیده نمی توانند معضلات را حل کنند، دولتمردان لباس رزم جهادی را بر تن کنند.

وی همچنین بیان کرد: مردم با حضور حماسی و انتخاب درست خود می توانند یک مجلس در تراز در انقلاب اسلامی را تشکیل دهد.

حرف‌هایی داریم که نمی‌توانیم در تریبون‌های عمومی بازگو کنیم

دادستان کل کشور اضافه کرد: حرف هایی ما داریم که نمی توانیم در تریبون های عمومی بگوییم، نه این که شما مردم نامحرم باشید بلکه دشمن سوء استفاده می کند.

وی با اشاره به سخنان اخیر رهبری در رابطه با ضرورت قوی شدن کشور در تمام ابعاد بیان کرد: اگر امت اسلامی قوی و قدرتمند بود این حجم از جنایت و کشتار در جامعه اسلامی اتفاق نمی افتاد.

منتظری اظهار داشت: آمریکا برای از بین بردن انقلاب اسلامی ۴۱ سال است که انواع توطئه های داخلی، منطقه ای و جهانی را به کار برده است.

دادستان کل کشور تصریح کرد: دشمن برای ضربه زدن به جایگاه ولایت که در اوج عظمت و قله سرافرازی نظام قرار دارد عزم جدی دارد.

وی با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای وارد کردن ضربه به کیان ولایت، یادآور شد: آمریکا به دنبال از بین ستون خیمه نظام یا همان ولایت فقیه است.

منتظری اضافه کرد: در صدر اسلام نیز افرادی که از حرکت جهانی اسلام مخالف بودند محور اصلی را هدف قرار داده و ائمه اطهار(ع) را از محدوده قدرت دور کردند.

وی خاطرنشان کرد: امروز هم بنی امیه های منطقه ای به دنبال آن هستند که به ستون اصلی خیمه نظام ضربه وارد کنند.

دادستان کل کشور افزود: در این شرایط فقط کسانی می توانند با ولی فقیه زمان همراه شوند که در دارای روحیه بصیرت، صبر و آشنایی به مواضع حق در مباحث سیاسی است.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات امروز جامعه ما این است که عده ای اذهان عمومی را به دلیل خواسته های خود منحرف می کنند.

منتظری عنوان کرد: برخی از سخنان یاس آوری که در سطح جامعه مطرح می شود نباید ما را از اتخاذ مواضع حق دلسرد کند.

وی عنوان داشت: ملت ایران در ۴۰ سال گذشته هر جا که لازم بوده در مناسبت های مختلف به صورت خودجوش یا ساماندهی شده حضور حماسی پیدا کرده است.

منتظری تاکید کرد: حضور حماسی ملت در صحنه، توطئه های دشمنان را خنثی و نقشه های آنها را نقش بر آب کرده است.

دادستان کل کشور افزود: این قبیل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ها مانند سوخت موشکی هایی است که پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد را در هم کوبید.

رد صلاحیت ۶۰ نماینده مجلس مایه شرم است

پاسخی بگذارید