در هشتمین روز از دهه فجر؛
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۱۹:۳۸ :: ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد افتتاح شد

هم‌زمان با ایام الله دهه فجر انقلاب، چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شاپورخواست، در هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، کارگاه تولید کاتریج پرینتر «فرا مهر» در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

بر اساس این گزارش، در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان، فرماندار خرم آباد و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان، کارگاه تولید کاتریج فرا مهر افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان در حاشیه این آئین، تصریح کرد: شرایط فعالیت شرکت فرا مهر در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد به گونه‌ای تسهیل شده تا ما در هشتمین روز از دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، شاهد افتتاح این مجموعه تولیدی و بهره‌برداری از آن باشیم.

رازانی، افزود: حجم سرمایه‌گذاری اولیه این کارگاه ۵۰ میلیارد ریال است که این حجم از سرمایه‌گذاری بدون اخذ تسهیلات از بانک‌های عامل صورت گرفته، لذا امیدواریم در توسعه استان لرستان نقشی اثرگذار داشته باشد.

شهرکهای صنعتی لرستان کاتریج فراز مهر

سرمایه‌گذاری اولیه کارگاه کاتریج فرا مهر ۵۰ میلیارد ریال است

در همین رابطه، زمانی، مدیر کارگاه فرا مهر نیز، گفت: خوشبختانه تولید کاتریج در انحصار این شرکت است و قیمت‌گذاری‌ها هم با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی جامعه هدف صورت می‌گیرد.

واحد تولید کابین آسانسور در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد نیز افتتاح شد

گفتنی است در ادامه این مراسم، واحد تولید کابین آسانسور مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد نیز افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

پاسخی بگذارید