بختیار رازانی:
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۱۲:۴۶ :: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
فعالان صنایع کوچک لرستان از نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی خوزستان دیدن کردند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، گفت: در جریان حضور صنعتگران حوزه صنایع کوچک لرستان در نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی استان خوزستان، زمینه همکاری‌ با تجار و بازرگانان کشورهای عمان و عراق فراهم شد.

به گزارش شاپورخواست، بختیار رازانی، گفت: نهمین نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی مهندسی خوزستان، عصر دیروز در منطقه آزاد اروند افتتاح شد که در جریان آن، ۲۵ صنعتگر فعال حوزه صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان نیز حضور پیدا کردند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، تصریح کرد: در این نمایشگاه، زمینه همکاری تجاری تجار و بازرگانان کشورهای عمان و عراق فراهم شد تا از محصولات تولیدی صنایع کوچک لرستان حمایت شود.

وی، ادامه داد: حمایت از صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، بخشی از رسالت شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان است، لذا سعی شد تا از ظرفیت این نمایشگاه، در جهت حمایت و توسعه صادرات محصولات تولیدی صنعتگران استان استفاده کنیم.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، افزود: خوشبختانه حضور فعالان خوشه فرش دستباف، فعالان حوزه گیاهان دارویی، سنگ، مواد آرایشی و بهداشتی، بسته‌بندی و مواد شوینده در این نمایشگاه، از یک‌سو زمینه  آشنایی جامعه هدف شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان با توانمندی‌های سایر رقبا را فراهم کرد، و از سوی دیگر، موجب تبادل اطلاعات فنی، اقتصادی، تجاری، بازاریابی و فروش کالا، و چگونگی تامین مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز میان طرفین شد که امیدواریم در ادامه، منجر به انعقاد قراردادهای تجاری و توسعه بیشتر صنایع کوچک لرستان شود.

نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی لرستان با حضور تجار کشورهای همسایه برگزار خواهد شد

بختیار رازانی، تاکید کرد: انشاالله در آینده نزدیک، نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی لرستان با حضور صنعتگران مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان برگزار خواهد شد، که طی آن، از ظرفیت حضور تجار و بازرگانان کشورهای همسایه بهره خواهیم برد.

رویداد استارتاپی ایده‌شو صنعت، ۲۷ بهمن ماه در خرم آباد برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، با اشاره به برگزاری نخستین رویداد استارتاپی استان در حوزه صنعت با عنوان «ایده‌شو صنعت» نیز، گفت: این رویداد مهم، ۲۷ بهمن ماه ۹۸، به همت عوامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، با همکاری اتاق بازرگانی استان و مشارکت استانداری و برخی مراکز علمی و دانشگاهی، از ساعت ۸ صبح تا ۱۳، در محل اتاق بازرگانی برگزار می‌شود که محورهای اصلی آن، دریافت ایده‌های نوآورانه جهت توسعه صنایع کوچک لرستان است.

شرکت شهرک های صنعتی لرستان حامی خوشه فرش دستباف است

پاسخی بگذارید