با برگزاری نشست خبری رئیس شورا؛
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۳:۱۴ :: ۱۳۹۸/۱۱/۰۹
شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان، اعلام موجودیت کرد

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان، گفت: هدف این شورا، تحقق گام دوم انقلاب و تشکیل یک مجلس انقلابی است.

به گزارش شاپورخواست، حجت الاسلام مرتضی محمدیان رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان در نشست خبری با اصحاب رسانه، گفت: هدف این شورا، تحقق گام دوم انقلاب و تشکیل یک مجلس انقلابی است.

وی، تصریح کرد: تاکنون ۲۲ حزب سیاسی در تعامل با شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان مشارکت کرده‌اند تا انشاالله با تشکیل یک مجلس انقلابی، در تحقق شعار گام دوم انقلاب اقدام عملی کنیم.

محمدیان، ادامه داد: هسته مرکزی شورای ائتلاف متشکل از ۳۳ نفر است که ۱۰ تن از  آنان را جوانان انقلابی تشکیل می‌دهند.

او تاکید کرد: نیروهای ما از اقشار مختلف و نیروهای انقلابی لرستان هستند و وظیفه اصلی ما در شرایط کنونی، فعالیت در عرصه انتخابات برای رسیدن به یک مجلس انقلابی است.

حجت الاسلام محمدیان، افزود: باید افکار عمومی را با تبیین شرایط حقیقی جامعه قانع کرد که مجلس ما باید متشکل از افراد انقلابی باشد. البته در شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان اقداماتی صورت گرفته و در ادامه نیز از کاندیداهای انقلابی دعوت کرده ایم و با شماری از آنها مصاحبه شده تا به فهمی مشترک برسیم، لذا این روند تا تحقق اهداف عالیه ادامه خواهد داشت.

اعلام لیست نهایی، توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان

وی افزود: بنا بر یک نظرسنجی که توسط چند دستگاه خاص تهیه، و در اختیار شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلابی قرار می‌گیرد، ما داوطلبان نمایندگی مجلس که دارای شرایط بهتری باشند را انتخاب خواهیم کرد و از سایرین می‌خواهیم به نفع این افراد کناره گیری کنند.

او با بیان اینکه به دنبال هزینه کرد برای کاندیداها نیستیم، افزود: داوطلبان مورد نظر ما مورد حمایت این شورای ائتلافی قرار گرفته و می‌گیرند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان لرستان

با همه نیروهای انقلابی لرستان همکاری می‌کنیم

حجت الاسلام محمدیان، گفت: نتیجه انتخابات باید جهت تامین مطالبات بر حق مردم و موجب حفظ و تقویت نظام شود، لذا کسانی که تاکنون برای مصاحبه نزد ما آمده‌اند، از نیروهای اصولگرا هستند البته این به معنای همکاری با سایر دیدگاه‌های قانونی کشور نیست و ما با نیروهای اصلاح طلب انقلابی نیز تعامل خواهیم کرد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

پاسخی بگذارید