شاپورخواست گزارش می‌دهد؛
گروه: فرهنگی
تاریخ: ۱۵:۴۰ :: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
برگزاری دوره آموزش بازیگری معصومه آقاجانی در نقش نقره‌ای خیال

معصومه آقاجانی بازیگر و دوبلور پیشکسوت ایران در گفت‌وگو با شاپورخواست، از برگزاری دوره آموزش بازیگری، گویندگی و دوبله در موسسه نقش نقره‌ای خیال خبر داد.

معصومه آقاجانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شاپورخواست، گفت: دوره آموزش بازیگری، گویندگی و دوبله در موسسه نقش نقره‌ای خیال برگزار خواهد شد.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران، تصریح کرد: نقش نقره‌ای خیال نام موسسه‌ای در خیابان جردن، بین ظفر و میرداماد، خیابان یزدان پناه، پلاک ۶۰ است، که با هدف کشف و پرورش افراد مستعد در زمینه هنر بازیگری فعالیت می‌کند، لذا برگزاری دوره‌های آموزشی این مجموعه، تلاشی در جهت اعتلای فرهنگ و هنر ایران است.

وی، ادامه داد: شرکت در هر دوره آموزشی، به منزله اشتغال در آن رده و رسته نیست، متاسفانه برخی پس از حضور در یک دوره هنری احساس می‌کنند که در پایان باید در پروژه‌ای سینمایی، نمایشی یا تلویزیونی ایفای نقش کنند که فرضیه درستی نیست، علی ایحال ما در راه‌اندازی موسسه آقای مسعود کیمیایی نیز همین سیاست را اجرا کردیم تا هنرآموز به سطح کیفی مطلوب برسد، و پس از آن در پروژه‌های هنری مشارکت کند.

پیشکسوت دوبلاژ ایران، افزود: نقش نقره‌ای خیال، موسسه‌ای متعهد به اصول حرفه‌ای و اخلاقی است و تمرکز خود را بر کشف و پرورش استعدادهای هنری گذاشته، لذا برآنیم تا در آموزش و پرورش نسل آینده فرهنگ و هنر کشور، همه داشته‌های خود را ارائه کنیم.

برگزاری دوره آموزش گویندگی و دوبله در نقش نقره‌ای خیال، به زودی

بازیگر مجموعه‌هایی همچون زیر تیغ، بوی باران، زمانه، کلانتر و دبیرستان خضرا، تاکید کرد: برگزاری کلاس آموزش گویندگی و دوبله نیز بخشی از دوره‌های آموزشی نقش نقره‌ای خیال است که به زودی در دستور کار قرار خواهد گرفت اما، در حال حاضر، پرورش بازیگر، اولویت آموزشی این موسسه است.

هنرآموزان، گواهی‌ مورد تایید وزارت ارشاد دریافت می‌کنند

او، خاطرنشان کرد: کلاس‌های بازیگری نقش نقره‌ای خیال به صورت تئوری و عملی برگزار می‌شود که در پایان دوره، به هنرآموزان، گواهی مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا خواهد شد.

معصومه آقاجانی، گفت: علاقه‌مندان به بازیگری می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، به موسسه فرهنگی و هنری نقش نقره‌ای خیال مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۸۸۷۸۵۴۵۷ و ۸۸۲۰۳۷۲۲ تماس حاصل کنند.

از نقش نقره‌ای خیال بیشتر بدانید:

پاسخی بگذارید