معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۶:۰۳ :: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
مدیران لرستان پدافند غیرعامل را جدی نگیرند، توبیخ می‌شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: با مدیرانی که حوزه پدافند غیرعامل را جدی نگیرند، برخورد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمود ثمینی، در جلسه شورای پدافند غیرعامل لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، گفت: مدیران لرستان پدافند غیرعامل را جدی نگیرند، توبیخ می‌شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، هشدار داد: پدافند غیرعامل در حرف و سخن بی‌معنا است، لذا باید اقدام عملی کرد تا در شرایط بحران با مشکلات سنوات قبل مواجه نشویم.

وی افزود: اگر می‌بینیم که سایر کشورهای جهان خود را به مقابله با آفات هجومی ملزم کرده‌اند، چون طبق برنامه علمی پیش رفته و برای این مهم هزینه کرده و توانسته اند نیروی انسانی را مصون سازی کنند، لذا باید در استان لرستان نیز موضوعات اولویت‌دار شناسایی، و به آنها توجه شود.

پدافند غیرعامل، فضای داخلی کشور را از هرگونه تهدید مصون می‌دارد

ثمینی، تصریح کرد: دشمنان تلاش می‌کنند رقبای خود بویژه جمهوری اسلامی ایران را در انزوا قرار داده و هر اقدامی را انجام می‌دهند، علی ایحال به منظور جلوگیری از هر اقدام خرابکارانه، باید داخل کشور را مصون نگه داریم.

او تاکید کرد: دستگاه های اجرایی باید اعتبارات خود را اولویت بندی کرده و به بحث پدافند توجه کنند چراکه در صورت شناسایی خسارات کاهش می‌یابد، شاید بیش از ۸۰ درصد اعتبارات اختصاص یافته به دستگاه‌های اجرایی از طریق اوراق ۲ساله می‌باشد اما سازمان برنامه باید با توجه شرایط هر دستگاه نهایت همکاری را داشته باشد.

شرایط کشور پایدار است، مدیران لرستان برنامه‌ریزی کنند

محمود ثمینی، افزود: اکنون شرایط کشور پایدار است، مدیران در حوزه پدافند غیرعامل باید برنامه ریزی داشته باشند چراکه بی‌برنامه بودن محکوم به شکست است.

اقتدار ایران، تهدیدی برای استکبار جهانی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: سردار سلیمانی با ظلم و ستم مبارزه کرد، ایادی استکبار را عقب راند و سرکوب کرد و باعث سربلندی ایران اسلامی در جهان شد، لذا اگر آمریکا جواب حملات سپاه را نمی‌تواند بدهد به دلیل اقتدار ایران اسلامی است.

پاسخی بگذارید