در آستانه نوروز 97 صورت گرفت؛
تاریخ: 4:28 :: 2018/03/13
آواز حشمت رجب زاده و گروه هاویر برای مددجویان زندان مرکزی خرم‌آباد

اعضای گروه موسیقی هاویر به خوانندگی حشمت رجب زاده، میهمان مددجویان زندان مرکزی خرم‌آباد شدند.

به گزارش شاپورخواست؛ به مناسبت میلاد دخت نبی فاطمه زهرا(س) و با حضور مسولان ارشد قضایی استان، گروه موسیقی هاویر در اقدامی خداپسندانه، با حضور افتخاری حشمت رجب زاده در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی خرم آباد به روی صحنه رفت.

در این مراسم که جعفر بدری رئیس کل دادگستری لرستان، رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای استان، رئیس دادسرای نظامی، معاون دادستان و روسای ادارات ثبت اسناد استان، رئیس پزشکی قانونی و مدیرکل بازرسی لرستان حضور داشتند، حشمت رجب زاده از اساتید موسیقی لرستان، قطعاتی از موسیقی اصیل ایرانی و موسیقی مقامی لرستان را به همراه گروه هاویر جهت حاضرین در سالن، به ویژه مددجویان زندان مرکزی خرم آباد اجرا کرد.

این در حالی است که علی حداد سرپرست گروه و نوازنده سازهای کوبه‌ای، خسرو رساپور نوازنده تار، مازیار فرجی نوازنده عود و میلاد جمشیدی نوازنده سرنا، حشمت رجب زاده را در این اجرا همراهی کردند.

همچنین عزیز کلهر، علی بیاتی، شایان رسولی و آرش رسولی، از دیگر عوامل اجرایی این برنامه خیریه بودند که گروه موسیقی هاویر را همراهی می‌کردند.

بر اساس این گزارش، شعرخوانی عزیز نادری شاعر برجسته لرستانی، یکی دیگر از بخش‌های قابل توجه این مراسم بود که مورد پسند و تشویق مدیران و مددجویان حاضر در مراسم قرار گرفت.

مرخصی تشویقی ۷ روزه برای مددجویان زندان مرکزی خرم‌آباد

گفتنی است در ادامه این آئین، رئیس کل دادگستری لرستان به مناسبت زادروز حضرت فاطمه زهرا(س) و فرا رسیدن عید نوروز، هفت روز مرخصی به مددجویان حاضر در سالن اختصاص داد.

پاسخی بگذارید