شاپورخواست گزارش می‌دهد؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۱:۴۱ :: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
جزئیات نام‌گذاری بلوار شهید قاسم سلیمانی در خرم آباد

محمد شریفی مقدم، گفت: به پیشنهاد شهردای خرم آباد و با تصویب شورای اسلامی شهر، بلوار بهارستان به بلوار شهید قاسم سلیمانی تغییر نام یافت.

به گزارش شاپورخواست، محمد شریفی مقدم، گفت: با تصویب اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر، بلوار بهارستان به بلوار شهید قاسم سلیمانی خرم آباد تغییر نام یافت.

شهردار خرم آباد، تصریح کرد: با این مصوبه، از ابتدای میدان امام حسین (ع) تا پل ماسور خرم آباد، بلوار شهید قاسم سلیمانی نام‌گذاری شد.

وی، ادامه داد: این اقدام نوعی قدرشناسی مردم خرم آباد از رشادت‌ها و فداکاری‌های سپهبد شهید قاسم سلیمانی است، لذا امیدواریم مورد رضایت خداوند متعال قرار گیرد.

شریفی مقدم، تاکید کرد: با توجه به اینکه فرودگاه خرم آباد در مسیر بلوار شهید قاسم سلیمانی واقع شده است، لذا بهترین مکان موجود، حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا پل ماسور و بالعکس بود که خوشبختانه به تصویب کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر نیز قرار گرفت.

او، افزود: زنده نگه داشتن نام و خاطره شهید قاسم سلیمانی یک وظیفه است و شهرداری خرم آباد با این اقدام در حوزه شهری، با بضاعت اندک خود سعی کرده تا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام وظیفه کرده باشد.

بلوار شهید قاسم سلیمانی در خرم آباد، معبری جاودانه است

محمد شریفی مقدم، ادامه داد: بی شک مردم شهر، میهمانان پروازی خرم آباد و عابرانی که قصد عبور از این معبر اصلی و حیاتی که بخشی از کریدور شمال به جنوب و بالعکس است را دارند، حین عبور، یاد فرمانده فقید نیروی قدس سپاه را گرامی خواهند داشت تا این فرهنگ قدردانی و قدرشناسی، به نسل های آینده نیز منتقل گردد.

شهردار خرم آباد، گفت: امیدوارم این انجام وظیفه، خشنودی وجود مبارک حضرت ولیعصر ارواحنا فداه و مقام معظم رهبری را به‌دنبال داشته و موجبات رضایت خانواده معظم شهید قاسم سلیمانی، ملت شریف ایران و مردم ولایتمدار خرم آباد را فرافم آورد.

جزئیات نام‌گذاری خیابان شهید قاسم سلیمانی در خرم آباد

پاسخی بگذارید