محمود ثمینی:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۲۰:۴۸ :: ۱۳۹۸/۱۰/۱۳
شهید قاسم سلیمانی فرماندهی تمام عیار بود/ حقوق بشر آمریکایی محکوم به شکست است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، گفت: با شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، معنای واقعی حقوق بشر آمریکایی دوباره تفسیر شد.

محمود ثمینی در گفت‌وگو با خبرنگار شاپورخواست، گفت: شهید قاسم سلیمانی فرماندهی تمام عیار بود و انتصاب سردار قاآنی به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه، به معنای ادامه دادن راه آن شهید والامقام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان در پاسخ به این پرسش که آیا شعار دولتمردان آمریکا با عملکردشان در حوزه حقوق بشر تناسب دارد یا خیر، تصریح کرد: حقوق بشر آمریکایی محکوم به شکست است چراکه با شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، چهره ضد بشری آمریکا بیش از پیش نمایان شد.

وی، ادامه داد: دولتمردان آمریکا همواره از اهرم های بین المللی استفاده کرده‌اند تا هر رفتار غیرانسانی خود را به نفع حقوق بشر در سطح دنیا القا کنند، لکن، علیرغم همه تلاش‌ها، خوشبختانه این استراتژی ضدحقوق بشری نتیجه ای در پی نداشته است.

ثمینی، تاکید کرد: آمریکا با کشورهای مستقل، یا گروه‌ها و اشخاص ضد امپریالیسم جهانی همواره زاویه داشته و سعی کرده تا در مجامع بین المللی، به بهانه تحقق حقوق بشر، اقدام به حذف افراد، اشخاص یا ملیت های مختلف کند، لکن در خصوص کشور ما، چنین تصوری غلط است و ملت شریف و مسوولین ایران اسلامی، در مقابل زیاده‌خواهی های دولتمردان آمریکا و هم‌پیمانانش خواهند ایستاد.

معاون استاندار لرستان، افزود: آمریکا هر زمان که سعی کرده تا به کشور ایران نفوذ کند، با در بسته روبرو شده، لذا وقتی راه نفوذ را بسته دیده و می‌بیند، با عناوین مختلف و اتهامات پوسیده و تکراری نظیر نقض حقوق بشر و غیره و ذلک، به کارزار مقابله با ایران وارد شده که به لطف خداوند متعال، رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب، مجاهدت سرداران و سربازان نیروهای مسلح و دستگاه‌های تامین امنیت و هوشیاری مردم، اقدامات اینچنینی او و هم‌عهدانش نیز در عمل بی نتیجه مانده است.

اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، تروریستی است

او با ابراز تاسف از شهادت سردار قاسم سلیمانی، گفت: سردار سلیمانی در کشور عراق، اقدامات مستشاری انجام می‌داد و این فعالیت‌ها، به دعوت دولت عراق صورت می‌گرفت، اما می‌بینیم که آمریکای جنایتکار با نقض حریم هوایی این کشور، در عملیاتی تروریستی، موجبات شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همراهان ایشان را فراهم آورده است. لذا سوال اینجاست که آیا این اقدام دولتمردان آمریکا و هم‌پیمانانش، نقض آشکار حقوق بشر نیست؟.

آمریکا با شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، حقوق بشر را نقض کرد

محمود ثمینی، ادامه داد: پرواضح است که حمله هوایی شب گذشته در نزدیکی فرودگاه بغداد که منجر به شهادت سردار سلیمانی، نیروهای مجاهد حشدالشعبی و همراهان ایشان شد، مصداق بارز نقض حقوق بشر از سوی آمریکای جنایتکار و عمال وابسته به آنان است.

سپهبد شهید قاسم سلیمانی

حقوق بشر آمریکایی محکوم به شکست است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، تبیین کرد: ما اقدام تروریستی شب گذشته نیروهای آمریکایی در عراق که منجر به شهادت فرمانده فقید نیروی قدس سپاه و همراهان ایشان شد را محکوم کرده، و حقوق بشر آمریکایی را مردود می‌دانیم.

سردار قاسم سلیمانی به شهادت رسید

پاسخی بگذارید