بختیار رازانی:
گروه: اقتصادی
تاریخ: 5:25 :: 2019/12/28
جشن خوشه گلیم، جاجیم و ماشته لرستان در خرم آباد برگزار می‌شود

بختیار رازانی، گفت: جشن خوشه گلیم، جاجیم و ماشته لرستان، به عنوان یک‌صدمین خوشه توسعه یافته کشور با حضور وزیر صمت، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مسوولین استانی، در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرک‌ های صنعتی لرستان، گفت: طی روزهای آینده، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، در راس هیاتی به لرستان سفر می‌کنند تا در جشن خوشه گلیم، جاجیم و ماشته لرستان شرکت کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌‌ های صنعتی لرستان، افزود: برگزاری جشن خاتمه یک‌صدمین خوشه توسعه یافته کشور در لرستان، فرصت مغتنمی است که در حضور وزیر صمت، برگزار خواهد شد که امیدواریم در توسعه کسب و کار استان لرستان نقش بسزایی داشته باشد.

خوشه گلیم، جاجیم و ماشته لرستان، یک‌صدمین خوشه توسعه یافته کشور است

رازانی، تصریح کرد: خوشه گلیم، جاجیم و ماشته لرستان یک‌صدمین خوشه توسعه یافته کشور است که به ثبت رسیده و انشاالله در مراسم پیش‌رو، نمونه‌ نقشه‌های بهینه یافته گلیم لرستان نیز در حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مقامات و مسوولین استانی رونمایی خواهند شد.

وی، تاکید داد: رونمایی از کتاب دست بافته های لرستان، تمبر یادبود یک‌صدمین خوشه کشور «خوشه گلیم، جاجیم و ماشته لرستان» و رونمایی از نمونه نقشه های بافته شده و بهینه یافته گلیم لرستان، از جمله برنامه‌های این مراسم است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان با اشاره به اینکه، برنامه‌های تکلیفی «نه ماهه منتهی به آذر ماه سال ۹۸» شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان محقق شده است، افزود: حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیات همراه در لرستان، فرصتی است تا موانع موجود در مسیر فعالیت توسعه‌ای این شرکت بر طرف شود.

بختیار رازانی

شرایط صنعتگران مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی لرستان بررسی می‌شود

بختیار رازانی، گفت: همچنین، حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در لرستان نیز فرصت مغتنمی است تا شرایط سرمایه گذاران و صنعتگران مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بررسی و روند خدمت‌رسانی بیش از پیش به آنان، تسهیل و تسریع شود.

پاسخی بگذارید