با حکم مرجع قضایی؛
گروه: سیاسی
تاریخ: 2:50 :: 2019/12/24
اعضای خانواده پویا بختیاری دستگیر شدند

خبرگزاری مهر مدعی شد، خانواده پویا بختیاری با حکم قضائی و در راستای صیانت از نظم و امنیت مردم شریف و به منظور جلوگیری از تداوم پروژه کشته سازی و تکرار اقدامات مسلحانه علیه مردم، بازداشت شدند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست به نقل از خبرگزاری مهر، دقایقی پیش، اعضای خانواده پویا بختیاری دستگیر شدند.

یک منبع مطلع در گفتگو با مهر اعلام کرد،دشمنان ملت شریف ایران که از تروریسم اقتصادی و تشدید تحریم‌ها طرفی نبسته و تمام تلاش خود را به موج سواری بر اعتراضات آبان ماه امسال معطوف کرده و شکست سختی را متحمل شدند، همچنان برای استمرار اغتشاشات، سناریوی نخ نما شده کشته سازی و استفاده ابزاری از معدود خانواده‌های قربانیان {خانواده پویا بختیاری} این پروژه را دنبال می‌نمایند.

خانواده پویا بختیاری بازداشت شد

خانواده پویا بختیاری با حکم قضایی دستگیر شده‌اند

این منبع آگاه افزود: یکی از این خانواده‌ها که فرزندشان در اغتشاشات اخیر به صورت مشکوکی کشته شد، خانواده پویا بختیاری بود که علیرغم دعوت و صحبت با ایشان، در روند پروژه ضدانقلابی ورشکستگان فراری قرار گرفته و فعالانه بر اقدامات ساختار شکنانه خود اصرار ورزیدند. لذا با حکم قضائی و در راستای صیانت از نظم و امنیت مردم شریف و خسارت دیده، و نیز به منظور جلوگیری از تداوم پروژه کشته سازی و تکرار اقدامات مسلحانه علیه مردم، این عناصر بازداشت شدند.

این منبع آگاه همچنین از سایر خانواده‌هایی که بر نقشه شوم دشمنان اطلاع یافته و هوشیارانه دست رد بر سینه آنها زدند، تقدیر و تشکر کرد.

پاسخی بگذارید