شاپورخواست گزارش می‌دهد؛
گروه: فرهنگی
تاریخ: 15:38 :: 2019/12/18
خبر برکناری مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تکذیب شد

دقایقی پیش، خبر برکناری مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در فضای مجازی منتشر شد اما، معاون پشتیبانی این اداره کل در گفت‌وگو با شاپورخواست موضوع هرگونه برکناری را تکذیب کرد.

به گزارش اختصاصی پایگاه خبری شاپورخواست، ساعاتی پیش، خبری مبنی بر برکناری مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در فضای مجازی منتشر شد که فرید بهرامی در گفت‌وگو با شاپورخواست هرگونه برکناری را تکذیب کرد.

بهرامی، گفت: خبر برکناری مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، صحت نداشته و هم‌اکنون، جلسه شورای معاونین این اداره کل به ریاست جناب آقای زینی‌وند مقدم در حال برگزاری است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش لرستان، افزود: متاسفانه فضای مجازی به جولانگاهی برای نشر شایعات تبدیل شده، لذا تقاضای ما از مردم و جامعه هدف خود این است تا اخبار را از طریق روابط عمومی این اداره کل یا رسانه‌های معتبر دنبال کنند.

انتشار خبر برکناری مدیرکل آموزش و پرورش لرستان کذب است

وی، تصریح کرد: جناب آقای رضا زینی‌وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، صبح روز جمعه ۲۹ آذر ماه ۹۸، در جلسه سراسری مدیران ادارات کل آموزش و پرورش که با حضور مقام عالی وزارت در شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود شرکت خواهد کرد و انتشار چنین اخباری، جز با هدف فضاسازی و تشویش اذهان عمومی نسبت به دستگاه تعلیم و تربیت نیست.

گفتنی است، از ساعاتی پیش، خبری مبنی بر برکناری مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و انتصاب یکی از معاونین وی به عنوان سرپرست این اداره کل در فضای مجازی منتشر شده بود که این شایعه، دقایقی پیش و در گفت‌وگو با شاپورخواست تکذیب شد.

تکذیب برکناری رضا زینی‌وند مقدم

پاسخی بگذارید