شهردار خرم آباد در گفت‌وگو با شاپورخواست:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۵:۴۹ :: ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
عملیات احداث راه دسترسی جدید در آرامستان خرم آباد آغاز شده است

شهردار خرم آباد، به شاپورخواست،گفت: عملیات اجرایی احداث راه دسترسی جدید در محدوده آرامستان خضر، گلزار شهدای خرم آباد و آرامستان صالحین در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد، گفت: راه دسترسی جدید در آرامستان خرم آباد احداث می شود.

عملیات اجرایی احداث راه دسترسی جدید در محدوده آرامستان خرم آباد آغاز شده که با اجرای آن، ترافیک محور شهری آرامستان، به‌ویژه در روزهای پنجشنبه، روان خواهد شد.

شهردار خرم آباد، ادامه داد: یکی از دغدغه های مردم به ویژه زیارت کنندگان اهل قبور، ترافیک محدوده آرامستان خضر، گلزار شهدای گرانقدر و آرامستان صالحین در روزهای پایانی هفته و پنجشنبه ها است که شهرداری خرم آباد به منظور رفاه حال همشهریان گرامی، عملیات احداث راه دسترسی جدیدی را آغاز کرده که به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

وی، تصریح کرد: راه دسترسی جدید، از محدوده جنب مرکز پزشکی قانونی مستقر در حد فاصل گلزار شهدا و آرامستان صالحین عبور کرده، و با تعریف خیابان ها و مسیرهای فرعی، شرایط دسترسی عموم مردم به آرامستان ها را تسهیل می کند.

پروژه راه دسترسی جدید آرامستان خرم آباد در مرحله خاکبرداری است

شریفی مقدم، تاکید کرد: هم اکنون عوامل شهرداری خرم آباد در محل اجرای پروژه مستقر و در حال خاکبرداری و تسطیح مسیر هستند تا در آینده نزدیک، شاهد بهره برداری این پروژه در حوزه عمران شهری باشیم.

در همین رابطه، علیرضا صادقی معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری خرم آباد نیز با تشریح پروژه، گفت: احداث راه دسترسی جدید در آرامستان خرم آباد، در واقع ایجاد یک کمربند ترافیکی است که در کاهش حجم بار ترافیک تاثیر بسزایی خواهد داشت.

مسیر عبور و مرور؛ از مرکز پزشکی قانونی به سمت غسالخانه و کشتارگاه سابق خرم آباد است

صادقی، تصریح کرد: راه دسترسی جدید از جنب مرکز پزشکی قانونی مستقر در آرامستان عبور کرده و تا سالن تطهیر (غسالخانه) ادامه می‌یابد و پس از آن، از مقابل سالن تطهیر تا محدوده کشتارگاه سابق امتداد خواهد یافت تا در کاهش حجم بار ترافیک شهری خصوصاً در روزهای پنجشنبه و روان سازی عبور و مرور خودروها تاثیرگذار باشد.

راه جدید آرامستان خرم آباد

گفتنی است، یکی از مطالبات جدی مردم خرم آباد از مدیران پیشین شهرداری خرم آباد، رفع مشکل ترافیک شهری، به ویژه برطرف نمودن مشکل ترافیک محدوده آرامستان خرم آباد بود.

انتهای پیام/ الهام ساکی

پاسخی بگذارید