محمدی گلپایگانی:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۸:۱۲ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
مطمئنم که مردم لرستان استقبال خوبی از حجت الاسلام شاهرخی خواهند کرد

دقایقی پیش، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در راس هیاتی وارد فرودگاه خرم آباد شد و مورد استقبال رسمی استاندار لرستان و مقامات استانی قرار گرفت.

به گزارش اختصاصی پایگاه خبری شاپورخواست، حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری در بدو ورود به خرم آباد، گفت: مطمئنم مردم لرستان از حضور حجت الاسلام شاهرخی بهره خواهند برد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری که در فرودگاه خرم آباد سخن می‌گفت، تصریح کرد: هدف از سفر به لرستان، شرکت در مراسم تکریم حجت الاسلام سید احمد میرعمادی است که در طول مدت مسوولیت نمایندگی ولی فقیه در لرستان و امامت جمعه خرم آباد، خدمات ارزنده ای داشتند، لکن در این مراسم، حکم حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، ابلاغ خواهد شد.

محمدی گلپایگانی، افزود: خوشحالم که این توفیق نصیب من و همراهان من شده تا در خدمت برادر عزیزم جناب حجت الاسلام علی اکبری به استان لرستان و شهر خرم آباد سفر کنیم. لذا مناسبت مبارکی است چراکه حجت الاسلام شاهرخی از حضرت آقا حکم گرفته‌اند تا به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد انجام وظیفه کنند.

رئیس دفتر رهبر انقلاب، تاکید کرد: مطمئنم که مردم لرستان از حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی استقبال چشم‌گیری خواهند کرد و در آینده، نماز جمعه مرکز استان پرشورتر از گذشته اقامه خواهد شد.

برای حجت الاسلام شاهرخی آرزوی توفیق دارم

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی، گفت: از خدمات جناب آقای میرعمادی تشکر می‌کنم و برای جناب حجت الاسلام شاهرخی آرزوی توفیق دارم.

پاسخی بگذارید