معاون دفتر سیاسی و انتخابات استانداری لرستان:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۲۲:۳۱ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
تاکنون مدارک ۸۱ کاندیدای نمایندگی مجلس در لرستان تایید نهایی شده‌ است

معاون دفتر سیاسی و انتخابات استانداری لرستان به شاپورخواست،گفت: طی 3 روز گذشته، مدارک 81 کاندیدا در لرستان، جهت نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی ثبت و تایید نهایی شده‌ است.

به گزارش شاپورخواست، علیرضا بیرانوند، گفت: از روز نخست تاکنون، مدارک ۸۱ کاندیدای نمایندگی مجلس در لرستان، ثبت، و تایید نهایی شده‌ است.

وی تصریح کرد: پس از تحویل مدارک مورد نیاز، اسناد دریافتی بررسی و بارگذاری می‌شوند که این امر نیازمند تایید نهایی است، لذا این امکان وجود دارد که اسناد برخی از کاندیداها ثبت و تایید نهایی نشود.

بیرانوند، خاطرنشان کرد: عدم تایید نهایی ثبت نام کنندگان بعضاً به دلیل فقدان مدارک و عدم تکمیل مراحل قانونی است، لذا لازم است تا کاندیداها، حین مراجعه به فرمانداری های سراسر استان لرستان، مدارک و مستندات لازم را به همراه داشته باشند.

معاون دفتر سیاسی و انتخابات استانداری لرستان، ادامه داد: آمار اعلامی از سوی ستاد انتخابات لرستان بر اساس ثبت نام کاندیداهایی است که روند نام نویسی آنان تکمیل و نهایی شده، لذا طی ۳ روز گذشته، نام نویسی تعداد ۸۱ کاندیدای نمایندگی مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی تایید نهایی شده است.

آمار ثبت نام کنندگان نمایندگی مجلس در لرستان، روزانه اعلام می‌شود

بیرانوند، تاکید کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، مقرر است تا آمار ثبت نام کنندگان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت روزانه اعلام شود که این مهم در دستور کار ستاد انتخابات لرستان نیز قرار گرفته و اجرایی می شود.

وی، افزود: مبنای ما، ثبت نهایی اطلاعات کاندیداها است، لذا هرگونه اقدام پیش از تایید نهایی، به منزله ثبت نام نهایی نیست.

معاون دفتر سیاسی و انتخابات استانداری لرستان، گفت: از تمامی کاندیداها در استان لرستان تقاضا داریم در زمان ثبت نام، مدارک مورد نیاز را تسلیم کابران حاضر در فرمانداری‌ها نموده تا در روند ثبت نام و تایید نهایی آنان خللی ایجاد نشود.

پاسخی بگذارید