طی روزهای آینده؛
گروه: سیاسی
تاریخ: 18:17 :: 2019/12/03
رئیس دفتر رهبر انقلاب به لرستان سفر می‌کند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری، طی روزهای آینده به منظور تودیع و معارفه نمایندگان ولی فقیه به خرم آباد سفر خواهد کرد.

به گزارش اختصاصی پایگاه خبری شاپورخواست، طی روزهای آینده، حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر انقلاب به لرستان سفر می‌کند.

بر اساس این گزارش، سفر رئیس دفتر رهبر انقلاب به لرستان جهت تودیع حجت الاسلام سید احمد میرعمادی و معرفی حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به این استان سفر خواهد کرد.

شرکت در جلسه شورای اداری لرستان و دیدار و گفت‌وگو با مدیران دستگاه‌های استان نیز از جمله برنامه‌های سفر ۲ روزه محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری به لرستان است.

این در حالی است که پیش‌تر، پایگاه خبری شاپورخواست، خبر انتصاب قریب الوقوع حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد را منتشر کرده بود.

سید احمد میرعمادی که حدود ۱۲ سال نمایندگی ولی فقیه در لرستان و امامت جمعه خرم آباد را بر عهده داشت، طی ماه های گذشته، در تصمیمی، از این مسوولیت ها استعفا داد.

سید احمدرضا شاهرخی فرزند لرستان است

سید احمدرضا شاهرخی متولد ۱۳۴۵ خرم‌آباد است و تحصیلات حوزوی خود را نزد اساتیدی همچون حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی، حسین وحید خراسانی و جعفر سبحانی گذرانده است.

وی همچنین، تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع دکتری فلسفه و کلام دانشگاه قم به اتمام رسانده و علاوه بر تدریس دروس دانشگاهی، تاکنون چندین جلد کتاب و مقاله به رشته تحریر درآورده است.

حکم انتصاب حجت الاسلام شاهرخی توسط رئیس دفتر رهبر انقلاب قرائت می‌شود

گفتنی است آئین تودیع حجت الاسلام میرعمادی و معارفه سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، طی روزهای آینده، با حضور رئیس دفتر رهبر انقلاب در سالن آمفی تئاتر سازمان جهاد کشاورزی لرستان برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید