خبر فوری؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: 11:20 :: 2019/12/02
عاملان کودک آزاری در فردیس دستگیر شدند/ بهزیستی در جستجوی کودک

مدیرکل بهزیستی البرز به خبرنگار شاپورخواست، گفت: عاملان کودک آزاری توسط پلیس دستگیر شده‌اند و عوامل ما در جستجوی کودک آسیب دیده هستند.

اسدالله حیدری مدیرکل بهزیستی استان البرز، به خبرنگار پایگاه خبری شاپورخواست،گفت: ساعاتی پیش، عاملان کودک آزاری در فردیس دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

وی، تصریح کرد: شب گذشته تصویری در فضای مجازی منتشر شد که در آن، یک جوان در فردیس، در اقدامی ناپسند، یک کودک دوره‌گرد را به درون سطل زباله پرتاب کرد و همراه وی، در حالی که می‌خندید، اقدام به ضبط تصویر موصوف می‌کرد، لذا بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار ما قرار گرفت که با ورود دادستان محترم البرز، این ۲ جوان کودک آزار دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

حیدری، ادامه داد: بی‌تردید با ورود دادستانی به عنوان مدعی‌العموم، شکوائیه اداره کل بهزیستی البرز تاثیری در روند پرونده ندارد اما، موضوع با جدیت پیگیری خواهد شد تا کودک آزاران مجازات شوند.

اطلاع‌رسانی به هنگام موجب بازداشت عاملان کودک آزاری در فردیس شد

او، تاکید کرد: حساسیت رسانه‌ها به موضوع در این مسیر راهگشا بود، لذا امیدواریم در راستای عمل به تعالیم قرآنی و اجرای فرهنگ ایرانی اسلامی، در آینده شاهد چنینین ناهنجاری‌ هایی در سطح کشور و استان البرز نباشیم.

کودک آسیب دیده فردیسی تحت نظر قرار می‌گیرد

اسدالله حیدری، افزود: از صبح امروز، جستجو برای یافتن کودک آسیب دیده آغاز شده و همکاران ما در مرکز مداخلات اجتماعی مامور شده اند تا این کودک خردسال را تحت نظر قرار داده و از او دلجویی کنند.

مدیرکل بهزیستی البرز، گفت: این کودک در مرکز مداخلات اجتماعی بهزیستی تحت نظر قرار خواهد گرفت و اقدامات تامینی لازم جهت بهبود شرایط روحی و روانی و سایر نیازهای اجتماعی وی انجام خواهد شد.

دستگیری عوامل کودک آزاری در فردیس

گفتنی است شب گذشته، ویدئویی مبنی بر آزار یک کودک در فردیس استان البرز در شبکه های اجتماعی منتشر شد که واکنش‌ عموم مردم را به همراه داشت.

دستگیری عاملان کودک آزاری در البرز

پاسخی بگذارید