محمد رزم:
گروه: سیاسی
تاریخ: 11:13 :: 2019/11/26
بسیج، همواره در صف اول پاسداری از انقلاب اسلامی قرار داشته است

رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: در این سال‌ها، رهبری از بسیج صیانت کردند و به شایستگی آن را گسترش دادند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمد رزم رئیس کل دادگستری لرستان ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: بسیج، همواره در صف اول پاسداری از انقلاب قرار داشته است.

رئیس کل دادگستری لرستان، تصریح کرد: اگر بسیج نبود سرنوشت جنگ نامعلوم بود، لذا همه می‌دانیم در تمام این سال‌ها، مقام معظم رهبری از بسیج حفاظت و صیانت کردند و به شایستگی آن را گسترش دادند.

وی ادامه داد: با وجود همه توطئه‌های دشمنان، باور و اعتقاد ما این است که ائمه اطهار علیهم‌السلام این کشور را حفظ کرده‌اند، لذا انقلاب اسلامی با وجود دشمنان فراوان، ۴۰ سال است که با صلابت و اقتدار ایستاده و از مواضع انقلابی سر سوزنی عقب نشینی نکرده، که نشان از عنایت پروردگار متعال و ائمه اطهار علیهم‌السلام است.

محمد رزم، با اشاره به اغتشاشات اخیر، گفت: مردم با آگاهی و بصیرت و عشق به ولایت به این قضایا پایان دادند و نشان دادند که این ملت هیچگاه راه و خط خود را از مسیر ولایت جدا نکرده و نخواهد کرد.

او افزود: بسیج همواره در صف اول پاسداری از انقلاب قرار داشته است و نقش آن در خنثی کردن فتنه دشمنان در حوادث اخیر کشور نیز بیش از گذشته نمایان شد.

مردم ایران پایبند به نظام و انقلاب هستند

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: دشمن باید بداند که مردم ایران به نظام و انقلاب پایبند هستند و هر مانعی را در این مسیر از بین برده و زیر پا له خواهند کرد و مسیر ولایت را ادامه خواهد داد.

هفته بسیج

پاسخی بگذارید