حمید کشکولی:
گروه: اجتماعی
تاریخ: 3:15 :: 2019/11/19
برف، راه ارتباطی ۲۴۰ روستای الیگودرز را مسدود کرده است

فرماندار الیگودرز در گفت‌وگو با شاپورخواست از انسداد راه ارتباطی 240 روستای شهرستان به دلیل شدت بارش برف خبر داد و گفت: فردا، مدارس الیگودرز در تمامی مقاطع تعطیل هستند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، حمید کشکولی، گفت: بارش برف، راه ارتباطی ۲۴۰ روستای الیگودرز را مسدود کرده است.

فرماندار الیگودرز تصریح کرد: به دنبال بارش برف شدید، مدارس الیگودرز در تمامی مقاطع تحصیلی و در ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل خواهند بود.

وی، ادامه داد: اگرچه راه‌های مواصلاتی اصلی شهرستان باز هستند اما، راه ارتباطی دو بخش زز ماهرو و ذلقی به دلیل شدت بارش برف بسته است.

کشکولی، تاکید کرد: در حال حاضر ارتفاع برف در گردنه «گله بادوش» و گردنه «نمک» در منطقه «بزنوید» به یک متر رسیده و یخبندان و کولاک شدت دارد.

بازگشایی راه ارتباطی ۲۴۰ روستای الیگودرز تا صبح فردا، دور از ذهن است

فرماندار الیگودرز، گفت: با توجه قطع راه های ارتباطی ۲۴۰ روستای این شهرستان، خوشبختانه عوامل راهداری در تلاش هستند تا بازگشایی مسرها به سرعت صورت گیرد اما، باز شدن تمامی راه ها تا صبح فردا دور از ذهن است که امیدواریم با تسریع در روند بازگشایی، در حداقل زمان ممکن، تمامی راه های فرعی و روستایی بازگشایی شود.

گفتنی است شدت برف و کولاک، راه ارتباطی ۲۴۰ روستای الیگودرز را مسدود کرد تا آنجا که تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان در نوبت صبح و عصر را به تعطیلی کشاند.

پاسخی بگذارید