محمود ثمینی:
گروه: اجتماعی
تاریخ: 2:55 :: 2019/11/19
مردم بدانند که تعرفه ناوگان حمل و نقل عمومی لرستان تغییری نخواهد کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در ادامه افزایش قیمت بنزین، تصریح کرد که تعرفه حمل و نقل عمومی در لرستان ثابت خواهد ماند، افزایش نرخ غیرقانونی نخواهند داشت و باهرگونه افزایش قیمت، برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمود ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، گفت: تعرفه ناوگان حمل و نقل عمومی لرستان تغییری نخواهد کرد، هرگونه افزایش تعرفه؛ غیرقانونی بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی که در آیین افتتاح مدرسه استثنایی مادر شهرستان کوهدشت سخن می‌گفت، تصریح کرد: افزایش قیمت بنزین نه تصمیم دولت، بلکه تصمیم سران قوا بوده. از سوی دیگر، در قانون ششم توسعه نیز اختیار افزایش قیمت حامل‌های انرژی و به طور خاص «بنزین» به دولت داده شده، این در حالی است که مجموعه درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به حساب بیش از ۱۸میلیون خانوار در کشور واریز خواهد شد. لذا تاکید موکد ما بر این است تا از هرگونه افزایش تعرفه ناوگان حمل و نقل عمومی لرستان جلوگیری شود و این مهم اتفاق خواهد افتاد.

نظارت بر تعرفه ناوگان حمل و نقل عمومی لرستان در دستور کار است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان تاکید کرد: مردم شریف یقین داشته باشند، باتوجه به افزایش قیمت بنزین، تعرفه ناوگان حمل و نقل عمومی لرستان اعم از درون شهری و برون شهری تغییری نخواهد کرد و با متخلفان از این قانون، برخورد قاطع خواهد شد.

افزایش قیمت بنزین نباید بر معیشت مردم تاثیر بگذارد

ثمینی، افزود: تاکید شده تا مسوولین نظارت خود بر بازار را افزایش داده و تعرفه ها را کنترل کنند تا آثار افزایش قیمت بنزین برای مردم مشکلی ایجاد نکند.

بیشتر بخوانید:

پاسخی بگذارید