رئیس اتاق اصناف مرکز لرستان:
تاریخ: ۲۳:۵۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
مایحتاج مردم در بازارچه نوروزی اتاق اصناف مرکز لرستان عرضه می‌شود/قیمت و کیفیت اولویت کاری این نمایشگاه است

آرش راشدی، گفت: اقلام اساسی مردم لرستان در بازارچه نوروزی اتاق اصناف مرکز استان فراهم شده و مردم می‌توانند با کمترین هزینه، اقلام با کیفیت خریداری کنند.

به گزارش شاپورخواست؛ آرش راشدی رئیس اتاق اصناف مرکز لرستان، با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و برپایی نمایشگاه‌های عرضه محصولات نوروزی، گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، یک بازارچه نوروزی در جنوب شهر خرم آباد دایر شده تا مردم بتوانند اقلام اساسی خود را با کمترین هزینه تامین کنند.

وی، ادامه داد: در همین راستا، مردم شریف لرستان به‌ویژه مردم خرم‌آباد می‌توانند جهت تامین مایحتاج نوروزی خود، به آدرس بلوار بهارستان، روبروی کارخانه آرد، جنب ترمینال جنوب، مراجعه نمایند.

رئیس اتاق اصناف لرستان، هدف از برپایی بازارچه نوروزی خرم آباد را، جلوگیری از افزایش قیمت در روزهای پایانی سال و منتهی به تعطیلات عید نوروز برشمرد و تصریح کرد: اقلام مورد نیاز مردم همچون برنج، روغن، مرغ، تخم‌مرغ و مواد مصرفی ایام نوروز در این بازارچه با قیمت مصوب دولتی و با کیفیت مطلوب عرضه می‌شود.

در بازارچه نوروزی، تمامی اقلام با تعرفه دولتی عرضه می‌شود

آرش راشدی، تاکید کرد: با پای‌کار آمدن تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی و حذف واسطه‌ها، پایین بودن قیمت، یکی از برتری‌ها و مزیت‌های این بازارچه نسبت به سایر نمایشگاه‌های عرضه محصولات نوروزی در سطح شهر خرم آباد است.

بازارچه نوروزی خرم‌آباد از ۱۷ اسفند تا ۱۲ فروردین

وی، ادامه داد: بازارچه نوروزی اتاق اصناف مرکز لرستان، از ۱۷ اسفند تا ۱۲ فروردین ۹۷، پذیرای مردم شریف استان و شهرستان خرم‌آباد خواهد بود.

ریس اتاق اصناف مرکز لرستان، گفت: جهت رفاه حال مسافران نوروزی، یکی از غرفه‌های بازارچه نیز به صنایع دستی و سوغات لرستان اختصاص یافته که با اجرای زنده موسیقی و طبخ نان و غذای محلی مردم لرستان، میزبان مصرف کنندگان و میهمانان گرامی خواهد بود.

پاسخی بگذارید