گروه: سیاسی
تاریخ: 22:57 :: 2019/11/18
قاسم ولی زاده معاون استاندار لرستان می شود

شاپورخواست به نشانه‌هایی دست یافته که حکایت از انتصاب قاسم ولی زاده به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان دارد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، بر اساس شنیده‌ها، طی روزهای آینده و با حکم استاندار، قاسم ولی زاده به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان منصوب خواهد شد.

این انتصاب احتمالی در حالی صورت می گیرد که پیش‌تر، قرار بود تا یک بانو به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار لرستان منصوب و معرفی شود.

ناهید پرویزپور «مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری لرستان»، لیلا سلاحورزی «مدیرکل سابق امور زنان و خانواده استانداری لرستان» و فرشته طهماسبی «مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان»، از جمله بانوان مدیر در استان بودند که از آنان به عنوان گزینه‌های جدی تصدی این معاونت نام برده می‌شد اما، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که قرار است در نهایت، با تصمیم استاندار، کرسی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری در اختیار مردی قرار گیرد که مدیرکلی دفتر امور اجتماعی و سرپرستی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاتداری لرستان را در کارنامه اداری خود دارد.

قاسم ولی زاده معاون استاندار لرستان می‌شود ؟

حال باید ماند و دید که آیا موضوع صدور حکم قاسم ولی زاده به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان قطعی خواهد شد.

پاسخی بگذارید