فرماندار خرم آباد:
گروه: سیاسی
تاریخ: ۱۳:۰۱ :: ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
امروز ناآرامی در خرم آباد گزارش نشده است

فرماندار خرم‎ آباد، گفت: در حال حاضر شرایط عادی و آرامی در این شهر جریان دارد و مشکلی گزارش نشده است.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، جعفر طولابی، گفت:‌ هم اکنون شرایط آرام و عادی و ناآرامی در خرم آباد وجود ندارد چراکه عوامل نیروهای انتظامی در سطح شهر حضور دارند تا برای امنیت مردم و شهروندان با هرگونه بی نظمی برخورد کنند.

فرماندار خرم آباد افزود: شب گذشته تجمعات آرام مردم در خصوص تغییر قیمت بنزین توسط عده‎ای آشوبگر منحرف شد که تاکنون تعدادی از از این افراد شناسایی شده اند.

وی اظهار داشت: عده ای افراد سودجو با سو استفاده از خواسته های مردمی موجب ناآرامی در شهر شدند که برخی از این افراد شناسایی و یا دستگیر شده اند و مابقی نیز تحت پیگرد هستند.

طولابی ادامه داد: تجمع مردم خرم آباد روز گذشته از آرامترین تجمعات سطح کشور بود و بدون شک شهروندان خرم آبادی مسیر خود را از آشوبگران جدا کرده و با این تحرکات اغتشاشگرانه مخالف هستند.

خسارات وارده به برخی اماکن در خرم آباد بررسی می شود

فرماندار خرم آباد گفت: خسارت های وارده به برخی از اماکن عمومی نیز در حال بررسی است و دستگاه‌ها نیز تمهیدات لازم برای آمادگی مقابله با هرگونه آشوب و مزاحمت برای شهروندان را دارند.

از صبح امروز، ناآرامی در خرم آباد گزارش نشده

طولابی در خصوص شایعاتی مبنی بر کشته شدن یک نفر در روز گذشته تاکید کرد: این امر صحت ندارد و تاکنون هیچگونه فوتی به دلیل تجمعات در خرم آباد گزارش نشده و این شهر در حال حاضر در آرامش کامل قرار دارد.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۱)