فرماندار خرم آباد:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲۰:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
اهالی منطقه کرگانه خرم آباد منازل خود را تخلیه کنند

فرماندار خرم آباد به شاپورخواست گفت: عوامل هلال احمر، هشدار تخلیه به ساکنین 160 واحد منطقه کرگانه خرم آباد داده اند، لذا امیدواریم که مردم نیز با نیروهای خدمت رسان همکاری کنند.

جعفر طولابی فرماندار خرم آباد به خبرنگار پایگاه خبری شاپورخواست، گفت: از ظهر امروز، هشدارهای لازم جهت تخلیه منازل و واحدهای تجاری منطقه کرگانه خرم آباد داده شده است.

فرماندار خرم آباد تصریح کرد: با اعلام هواشناسی، طی یک ساعت آینده شاهد بارش باران شدید خواهیم بود، لذا تمهیدات لازم جهت مقابله با سیلاب اندیشیده شده و اقدامات تامینی لازم لحاظ شده است.

وی، ادامه داد: کمپ های اضطراری در خرم آباد برپا شده که در صورت بروز هرگونه مشکل یا حادثه ای، مردم به این مجموعه ها هدایت شوند. علی ایحال ورزشگاه شهرداری خرم آباد واقع در مجموعه پارک دانشجو تجهیز شده تا در صورت وقوع سیلاب، مردم مناطق حاشیه رودخانه خرم آباد و کرگانه به این کمپ اضطراری هدایت شوند.

طولابی، افزود: هم اکنون در سطح شهر خرم آباد هستیم و عوامل امدادی و خدمت رسان در آماده باش قرار دارند، لذا یک ساعت آینده شرایط اضطراری است که امیدواریم بدون خسارت مالی و جانی از آن عبور کنیم.

مردم خرم آباد به ویژه اهالی کرگانه با عوامل امدادی و خدمت رسان همکاری کنند

فرماندار خرم آباد گفت: عوامل تیم های واکنش سریع هلال احمر به محله کرگانه عزیمت کرده اند تا هشدار تخلیه را اعلام کنند، اذا همکاری مردم نیز در این لحظه تعیین کننده است و امیدواریم عموم مردم به ویژه اهالی نوار ساحلی رودخانه ها، با ما و عوامل امدادی و خدمت رسان همکاری کنند.

پاسخی بگذارید