خبر فوری؛
گروه: اقتصادی
تاریخ: 19:41 :: 1398/08/05
خلیل آقایی معاون وزیر جهاد و رئیس سازمان جنگل ها بازداشت شد

خلیل آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ساعاتی پیش بازداشت شد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، سایت اسکان نیوز نوشت: در ادامه مبارزه قوه قضاییه با فساد، شب گذشته خلیل آقایی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور بازداشت شد.

عباس سمیعی مدیر روابط عمومی سازمان جنگل ها نیز درباره انتشار اخباری مبنی بازداشت رئیس این سازمان، گفت: خلیل آقایی روز گذشته برای پاره‌ای از توضیحات به قوه‌قضاییه رفته بود. البته ما درباره بازداشت وی هیچ اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم دستگیر شده‌ یا خیر.

این در حالی است که وزارت جهاد کشاورزی تاکنون هیچ واکنشی به بازداشت یا احضار خلیل آقایی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور نداشته است.

اسکان نیوز معتقد است این اتفاق در حالی افتاده که نارضایتی ها از خلیل آقایی از پیش و پس از نشستن او بر سازمان متولی جنگل و مرتع کشور بارها از سوی فعالان حوزه منابع طبیعی و دانشگاهیان این حوزه وجود داشت و هشدار داده شده بود.

همچنین نوشته: برای نمونه در آذر 96 بیش از ۵۰ تن از اساتید دانشکده های منابع طبیعی کشور در نامه ای سرگشاده خطاب به وزیر جهاد کشاورزی و سران نظام، در مخالفت با انتصاب خلیل آقایی به سمت ریاست تشکیلات متولی منابع طبیعی ایران هشدار داده بودند! اما عدم توجه به نظر کارشناسان و دانشمندان کشور در تصمیم گیری ها و انتصابات مدیریتی طی دهه های گدشته، آثار زیان باری را بر زیست بوم کشور بر جای گذاشته است.

دستگیری خلیل آقایی – بازداشت خلیل آقایی

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)

  1. ناشناس

    الحمدلله