رئیس کل دادگستری لرستان:
گروه: سیاسی
تاریخ: 14:42 :: 2019/10/24
جرائم انتخاباتی لرستان در شعب ویژه‌ای رسیدگی خواهد شد

رئیس کل دادگستری لرستان از تشکیل شعب ویژه ای برای برخورد با جرائم انتخاباتی در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، محمد رزم با اعلام این نکته که شعب ویژه رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی در لرستان تشکیل خواهد شد، ادامه داد: در تمامی دادسراهای استان شعبه دادیاری، بازپرسی و دادگاه کیفری ۲ به عنوان دادگاه جزایی رسیدگی کننده و صادر کننده حکم ماهیتی به موضوع جرائم تخلفات انتخاباتی و همچنین یک شعبه از دادگاه تجدید نظر در نظر گرفته شده است.

رئیس کل دادگستری لرستان، افزود: پیشگیری از تخلفات موجب می شود تا انتخاباتی سالم در کمال امنیت و آرامش در استان داشته باشیم. لذا دستگاه قضایی این اجازه را نمی دهد که آرامش عمومی توسط عده ای به خطر بیفتد.

وی تاکید کرد: در این راستا دستگاههای اجرایی باید بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری، رعایت امانتداری و حق الناس را در برگزاری انتخابات سرلوحه کار خود قرار دهند.

جرائم انتخاباتی لرستان رصد می شوند

رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: دستگاه قضایی نیز پای کار است و همچون گذشته، در مسیر دفاع از انقلاب حرکت خواهد کرد. علی ایحال تردیدی نیست که شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری خواهیم بود اما امیدواریم هیچ پرونده تخلفاتی در شعب ویژه ما مطرح نشود چراکه اگر چنین باشد، با متخلفان با قاطعیت برخورد خواهد شد.

پاسخی بگذارید