شاپورخواست گزارش می دهد؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۳:۱۶ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
جزئیات درگذشت مدیرکل لرستانی «حامد نظرنیا»

شب گذشته، یکی از مدیران کل لرستانی کشور، در محور ملایر به بروجرد در یک سانحه تصادف جان باخت.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، حامد نظرنیا از مدیران کل لرستانی کشور، شب گذشته در یک سانحه تصادف جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، شب گذشته، حامد نظرنیا مدیرکل بازرسی منطقه ۵ دانشگاه آزاد اسلامی کشور، به همراه همسر و ۳ فرزند خردسال خود در محور ملایر به بروجرد در تردد بود که یک خودرو رنو «ال ۹۰» با آنها برخورد کرد که در این حادثه، او و همسرش در دم جان‌باختند.

این در حالی است که یک فرزند از مجموع فرزندان ۳ قلوی او نیز به شدت مجروح شده و در حال عمومی‌اش وخیم است.

گزارش کارشناسان پلیس، سرعت بالا و انحراف به چپ خودرو مقابل و لغزندگی جاده به دلیل بارش باران را علت اصلی وقوع این حادثه عنوان کرده اند.

مراسم تشییع، صبح فردا

در همین رابطه، مراسم تشییع حامد نظرنیا و مرضیه عزیزی، صبح روز فردا سه‌شنبه ۲۳ مهر ماه ۹۸، در مقابل سالن تطهیر آرامستان صالحین خرم آباد برگزار خواهد شد و ساعت ۲ تا ۴ بعدازظهر همان روز نیز، مجلس یادبودی در مسجد حضرت زهرا (س) خیابان ۶۰ متری خرم آباد، جنب پل ۹ دی منعقد خواهد شد.

شاپورخواست، درگذشت حامد نظرنیا و مرضیه عزیزی را تسلیت می گوید

تحریریه شاپورخواست درگذشت این مدیرکل لرستانی و همسر مکرمه‌اش را به خانواده های داغدار و وابستگان، تسلیت می گوید.

درگذشت حامد نظرنیا

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (۳)

 1. رجبی

  وبشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا الله وانا الیه راجعون درگذشت مدیر کل نمونه لرستانی مرحوم حامد نظرنیا و همسر ایشان را به مردم لرستان بخصوص خانواده داغدیده تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت، وبرای سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم (رجبی مدیر پشتیبانی جهاد توسعه )

 2. خسروی

  حامد جان
  رفتنت را هیچوقت باور ندارم
  روحت شاد و یادت گرامی
  خسروی
  مجمع مشورتی جوانان

 3. موسوی

  روحش شاد