خبر فوری؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۹:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
محمد شریفی مقدم با ۷ رای سرپرست شهرداری خرم آباد شد

اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد در جلسه عصر امروز خود، محمد شریفی مقدم را به عنوان سرپرست شهرداری مرکز استان انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، دقایقی پیش، محمد شریفی مقدم با ۷ رای سرپرست شهرداری خرم آباد شد.

بر اساس این گزارش، دقایقی پیش و در جریان جلسه شورای اسلامی شهر خرم آباد، محمد شریفی مقدم به عنوان سرپرست شهرداری مرکز استان انتخاب شد.

این رای گیری در حالی صورت گرفت که ۷ تن از اعضای شورا «اکثریت» به محمد شریفی مقدم رای اعتماد دادند تا به عنوان سرپرست شهرداری خرم آباد منصوب شود.

این در حالی است که زهرا نظری و مهرداد علی پناه، ۲ تن از اعضای شورای شهر با ترک جلسه، از رای اعتماد به محمد شریفی مقدم به عنوان سرپرست شهرداری خرم آباد خودداری کردند.

ولی الله رستمی نژاد دیگر عضو شورای شهر نیز ضمن تاکید بر انتخاب پیشین، به رضا بردبار رای داد تا سرپرست شهرداری خرم آباد با یک رای، از کرسی مدیریت شهری مرکز استان لرستان خداحافظی کند.

گفتنی است محمد شریفی مقدم چندی پیش نیز با کسب آراء اکثریت اعضای شورای شهر به عنوان سرپرست شهرداری خرم آباد انتخاب شد اما، فرماندار خرم آباد با رد این تصمیم، انتخاب شریفی را غیرقانونی دانست.

بیشتر بدانید

اما این پایان کار نبود چراکه چندی بعد، معاون هماهنگی وزارت کشور در نامه‌ای، ضمن رد ادعای فرماندار خرم آباد، تصمیم شورای شهر مبنی بر انتخاب محمد شریفی مقدم به عنوان سرپرست شهرداری را درست تشخیص داد و رد آن را خارج از وظایف فرمانداران دانست.

جزئیات بیشتر را در اینجا بخوانید

به هر حال پس از کش‌وقوس‌های فراوان، سرانجام محمد شریفی مقدم سرپرست شهرداری خرم آباد شد.

این در حالی است که محمد شریفی مقدم از ۶ شهریور ماه ۹۸، به عنوان قائم مقام و معاون اداری و مالی شهرداری خرم آباد منصوب شده بود.

شریفی مقدم، مدیرعاملی سازمان خدمات موتوری شهرداری خرم‌آباد، معاونت خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد، ۲ دوره معاونت اداری و مالی شهرداری خرم آباد و مدیریت شهرداری اندیمشک و قائم مقامی شهرداری خرم آباد را در کارنامه خود دارد.

تحریریه شاپورخواست این انتخاب را به محمد شریفی مقدم و مجموعه شهرداری خرم آباد تبریک می گوید.

شریفی شهردار

پاسخی بگذارید