شاپورخواست گزارش می دهد؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۹:۳۲ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
پلیس راهور پلدختر ساختمان اداری ندارد

رئیس پلیس راهور پلدختر در جلسه شورای ترافیک شهرستان، از عدم وجود ساختمان اداری پلیس راهنمایی و رانندگی در پلدختر گلایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست به نقل از فارس، حشمت رحیمی گفت: پلیس راهور پلدختر ساختمان اداری ندارد.

رئیس پلیس راهور پلدختر که در جلسه شورای ترافیک این شهرستان سخن می گفت، تصریح کرد: یکی از مطالبات به حق مردم پلدختر تامین ساختمان برای اداره راهور است، اما متاسفانه با وجود مکاتبات انجام شده در این رابطه و با توجه به مصوبات قبلی شورای ترافیک پلدختر این موضوع همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

وی، ادامه داد: در پلدختر هیچ ساختمانی برای برگزاری آزمون راهنمایی و رانندگی نیز وجود ندارد، علی ایحال شهرداری می‌تواند برابر نیاز شهرستان، سالنی هر چند کوچک در اختیار پلیس راهور قرار دهد که متاسفانه علیرغم مصوبات پیشین، در این خصوص هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

ساختمان پلیس راهور پلدختر در شان مردم نیست

رئیس پلیس راهور پلدختر افزود: متاسفانه آزمون اخیر راهنمایی و رانندگی مربوط به بی سوادان در حیاط آموزشگاه رانندگی فدک شهر پلدختر انجام شد، که در شان مردم این شهرستان نبود.

رحیمی، اضافه کرد: در تمام شهرستان‌ها، شهرداری سالنی در اختیار راهنمایی و رانندگی قرارداده اما در شهرداری پلدختر در این خصوص اقدامی صورت نداده است.

وی یادآور شد: شهرداری پلدختر تاکنون تابلوهای فرسوده سطح شهر را نیز تعویض نکرده که با توجه به بازگشایی مدارس لازم است هرچه سریعتر نسبت به خط کشی خیابان امام(ره) اقدام و علائم هشداری و تابلوهای فرسوده را تعویض کند.

حشمت رحیمی ادامه داد: متاسفانه حفاری های سطح شهر پلدختر بدون اطلاع اداره راهنمایی و رانندگی انجام شده که مشکلات ترافیکی فراوانی را به وجود آورده، لذا لازم است تا در این خصوص نیز چاره اندیشی شود.

پلیس راهور پلدختر با رانندگان متخلف ناوگان تاکسیرانی به شدت برخورد می کند

رئیس اداره راهنمایی و رانندگی پلدختر به کنترل ناوگان تاکسیرانی اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی رانندگان تاکسی‌های سطح شهر پلدختر از نظر پوشش ظاهری به هر شکلی در شهر مشاهده می‌شوند که در شان مردم نیست و نیاز به تهیه لباسی متحدالشکل است، لذا لازم است تا مسئول اتحادیه تاکسیرانی شهرداری در کنار پلیس راهور، تاکسی‌های فاقد مدارک را شناسایی و به اداره راهنمایی و رانندگی معرفی کند تا نسبت به توقیف آنان اقدامات قانونی لازم صورت گیرد.

پاسخی بگذارید