مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:
گروه: اقتصادی
تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر لرستان با ۲۴ برگزیده به کار خود پایان داد

مدیرکل نعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از برگزیده شدن 24 تعاونی در چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست، علی آشتاب، گفت: در آئین اختتامیه چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر لرستان، ۲۴ تعاونی انتخاب و معرفی شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، تصریح کرد: در جریان برگزاری چهاردهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر لرستان، از میان یک هزار و ۴۰ ثبت نام کننده، ۲۴ تعاونی برتر لرستان انتخاب شدند و در مراسمی از آنان تقدیر شد.

وی، افزود: در حال حاضر، دو هزار و ۸۰۰ تعاونی با ظرفیت اشتغال ۲۸ هزار نفر در استان لرستان فعال هستند که برگزاری جشنواره تعاونی های برتر، مکانی برای تبادل اطلاعات و تضارب آرای این فعالین عرصه کار و تولید و اشتغال است.

آشتاب، ادامه داد: چهاردهمین جشنواره تعاونی‌ های برتر لرستان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ تعاون، نهادینه کردن کسب و کارهای موفق، معرفی الگوهای برتر بخش تعاون، فراهم کردن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی برگزار شد که امیدواریم این مسیر ادامه داشته باشد و ما در سال های آینده نیز شاهد برگزاری این آوردگاه باشیم.

منتخبین چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر لرستان از گرایشات مختلف هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، گفت: خوشبختانه ۲۴ تعاونی منتخب در چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر لرستان از گرایشات مختلف انتخاب شده اند تا همه ظرفیت ها دیده شده باشد.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر لرستان، پس از برآورد شاخص های مختلف ۱۰۴۰ تعاونی ثبت نام شده برگزار شد که در پایان، ۲۴ تعاونی به عنوان برتر انتخاب و معرفی شدند.

تعاونی های برتر لرستان

پاسخی بگذارید