شاپورخواست گزارش می دهد؛
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۴:۵۱ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
۲۷ شهریور، روز حماسه خدمت راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان

27 شهریور 98 را می توان روز حماسه خدمت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان پس از خدمات ارائه شده به مردم در سیل ویرانگر فروردین ماه، دانست.

به گزارش پایگاه خبری شاپورخواست،۲۷ شهریور، روز حماسه خدمت راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان پس از خدمات شبانه روزی به مردم، در جریان سیل ویرانگر فروردین ماه و پساسیل، است.

بر اساس این گزارش، عصر فردا و هم‌زمان با افتتاح و کلنگ زنی ۱۱۱ پروژه بازسازی و جبران خسارت سیل استان لرستان، ده‌ها طرح بازسازی و بهسازی در حوزه راه؛ احداث و تعمیر پل، نصب پل‌های فلزی بزرگ و ایمن سازی توسط عوامل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، اجرایی خواهد شد.

در همین رابطه، عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، تصریح کرد: از زمان وقوع سیل لرستان، از تمامی ظرفیت های موجود در استان، امکانات و نیروی انسانی استان های معین و سایر تجهیزات، برای خدمت به مردم استفاده کردیم تا زیرساخت‌های لازم جهت انجام عملیات ترمیم و بازسازی سایر خدمات؛ از قبیل آب، برق، گاز و خطوط تلفن و مخابرات سیل زدگان توسط دستگاه های مرتبط را فراهم آوریم.

راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، مسیر خدمت به سیل زدگان را هموار کرد

شرفی، افزود: مردم قدرشناس لرستان مستحضرند که اگر راه های مواصلاتی شهرها و روستاهای خسارت دیده ترمیم و بازسازی نمی شد، یقیناً عوامل دستگاه های خدمت رسانی همچون شرکت توزیع نیروی برق، شرکت آبفا، شرکت آبفار و شرکت مخابرات لرستان، در ارائه خدمت به آسیب دیدگان سیل لرستان با چالش روبرو می شدند، لذا ضمن قدردانی از تلاش همه عوامل سخت‌کوش این شرکت ها، از همت بلند همکارانم در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تقدیر و تشکر می کنم که وظایف خود را با همه چالش های پیش رو، به نحو شایسته انجام دادند.

وی، تاکید کرد: فردا، مردم لرستان شاهد همت بلند فرزندان خود در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خواهند بود چراکه پروژه های متعددی در سطح استان، عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

گام بلند راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در مسیر خدمت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، ادامه داد: مهمترین پروژه هایی که در ۲۷ شهریور ماه ۹۸، عملیاتی خواهد شد، عبارتند از: آغاز بهسازی و روکش آسفالت ۱۵۰ کیلومتر از راه‌های استان، بهسازی و آسفالت محور خرم آباد – پلدختر به طول ۲۱ کیلومتر، نصب ۱۰ دستگاه پل بزرگ در سطح استان، آغاز احداث ۸۰ دستگاه پل کوچک در سطح استان، خط کشی ۲۰۰۰ کیلومتر از راه‌های استان، آغاز تعمیر ۵۰ دستگاه پل در سطح استان، ایمن سازی ۶۰۰ کیلومتر از راه‌های استان و ده‌ها طرح و پروژه دیگر، که انشاالله مردم شریف لرستان، عصر فردا شاهد افتتاح و کلنگ زنی آنها خواهند بود.

عصر فردا، لرستان شاهد افتتاح و کلنگ زنی ۱۱۱ پروژه بازسازی و جبران خسارت سیل

گفتنی است عصر فردا و با حضور سید موسی خادمی استاندار لرستان، عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و رضا خالقی مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی از مقامات استانی، ۱۱۱ پروژه بازسازی و جبران خسارت سیل لرستان، به طور هم‌زمان در سطح استان افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.

انتهای پیام/

خدمات راهداری لرستان

پاسخی بگذارید